İnanılmaz Örümcek Adam 2 Replikleri

Dünyaca Ünlü Amerikalı Çizgi Roman Devi Marvel Comics’in Orijinal Adı The Amazing Spider-Man Olan Örümcek Adam’ın Maceralarının Anlatıldığı İnanılmaz Örümcek Adam 1 Filminin Devamı Filmi İnanılmaz Örümcek Adam 2 Filmi 2014 Yılında Vizyona Girdi.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 filminin devamı filmi olan İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi Türkiye’de 25 Nisan 2014 yılında vizyona girmiştir.

İlk film olan İnanılmaz Örümcek Adam 1 filminin yönetmenliği yapan Amerikalı video klip, kısa film ve film yönetmeni Marc Webb İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin de yönetmenliğini üstlenmiştir.

Özgün Adı The Amazing Spider-Man 2 olan İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminde yine filmin kahramanı olan Örümcek Adam Peter Parker karakterini yetenekli genç oyuncu Andrew Garfield oynamıştır. Peter Parker’ın çocukluğunu da Max Charles canlandırmıştır.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Filminin Oyuncuları: Andrew Garfield, Jamie Foxx, Emma Stone, Sally Field, Campbell Scott, Paul Giamatti, Dane DeHaan, Embeth Davidtz, Marton Csokas, Max Charles, Sarah Gadon, Felicity Jones, Colm Feore

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Örümcek Adam Peter Parker yani Spider-Man karakterini Andrew Garfield, Gwen Stacy karakterini Emma Stone, Örümcek Adam Peter Parker’ın çocukluğunu Max Charles, May hala karakterini Sally Field, Felicia karakterini Felicity Jones, Dr. Ashley Kafka karakterini Marton Csokas, Donald Menken karakterini Colm Feore, Green Goblin/Harry Osborn karakterini Dane DeHaan, Electro/Max Dillon karakterini Jamie Foxx canlandırmıştır.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Filminin Konusu: Örümcek Adam Peter Parker’ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen’le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen’ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro’nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter’ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam’ın hayatını değiştirecektir.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminden en güzel replikler:

Ne yaparsanız yapın, onu kontrol edemezsiniz. Bir doğa gücüdür.

Gücün olmadığı bir dünya. Merhametsiz bir dünya.

Örümcek Adam’ın olmadığı bir dünya.

Bazen doğru olanı yapmak için, en çok istediklerimizden vazgeçmemiz gerekir. Hayallerimizden bile.

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Sen ise hiç burada olmayan mükemmel babanın hayalini kur.

Bildiğim her şeyi anlatacağım. Ama seni incitecek.orumcek adam 2 replikleri izle

Belki de herkesin sakladığı bir yönü vardır. Sevdiklerinden bile.

İnsanlar, yaptıklarımdan dolayı canavar olduğumu söyleyecekler.

Adım Örümcek Adam. İstersen Ağ Kafa ya da Muhteşem diye çağırabilirsin.

Dikkat. Plütonyum 238 radyoaktif maddedir.

2.66/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.