İnanılmaz Örümcek Adam 1 Replikleri

Amerikalı Çizgi Roman Yapımcısı Marvel Comics’in Örümcek Adam Çizgi Romanlarından Uyarlanan Örümcek Adam Filmi Özgün Adı The Amazing Spider-Man Olan İnanılmaz Örümcek Adam Filminin Birincisi İnanılmaz Örümcek Adam 1 2012 Yılında Vizyona Girdi.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 filminin ve Örümce Adam filminin devamı olan İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin yönetmenliğini Amerikalı yönetmen Marc Webb yapmıştır.

2012 yapımı İnanılmaz Örümcek Adam 1 filminde Örümcek Adam Peter Parker yani Spider-Man karakterini Andrew Garfield canlandırmıştır.

Ayrıca sitemizde Andrew Garfield’in Sözleri‘ni bulabilirsiniz.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Filminin Oyuncuları: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen, Sally Field, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Gerçek ismi Peter Parker olan Spider-Man yani Örümcek Adam karakterini Andrew Garfield, Gwen Stacy karakterini Emma Stone, The Lizard/Dr. Curt Connors karakterin Rhys Ifans, Amca Ben karakterini Martin Sheen, Kaptan Stacy Denis Leary, May hala karakterini Sally Field, Richard Parker karakterini Campbell Scott, Rajit Ratha karakterini Irrfan Khan canlandırmıştır.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Filminin Konusu: Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Peter Parker Gwen Stacy’ye aşkı olmuştur. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 filminden en güzel replikler:

Peter Parker, senin en önemli özelliğin iyi biri olman.

New York şehrinin üzerine tüyler ürpertici bir sakinlik çöktü.

Sırların bedeli vardır, karşılıksız değillerdir. Ne şimdi ne sonra.

Neden daha fazlası olmak varken insanlıkla uğraşalım ki? Daha hızlı, daha güçlü, daha zeki.

O sorunlar senin hayat yolundur. Bizi biz yapan şeylerdir. Birinin kaderinde büyüklük varsa bu sensindir evlat. Dünyaya sunacak yeteneklerin var. Onları nasıl kullanacağını öğrenmek gerek. Nereye gidersen git, daima yanında olacaklar.

Aptalcaydı ama harikaydı.

Bizim aptalca ve tehlikeli şeyler yaptığımız zamanları hatırlar mısın?

Babasız büyümenin senin için zor geçtiğini biliyorum.

Kötürüm değilim, bilim adamıyım. Ayrıca Hepatolojinin dünyada en önde gelen otoritelerinden biriyim. Bilmiyorsanız diye söyleyeyim, sürüngen bilimidir.

Zayıflıklarından arındırılmış bir dünya yaratmak istiyorum.

Sonuçlar ümit vericinin de ötesindeydi, sonuçlar muhteşemlerdi.

Yaşlı bir adamın tavsiyesi olarak dinle: O sorunlar senin hayat yolundur. Bizi biz yapan şeylerdir. Birinin kaderinde büyüklük varsa bu sensindir evlat.orumcek adam spider man replikleri

Birisi hayatta kalmak için uyum sağlamalı.

Hayatımı, zayıflıkların ve dışlanmaların olmadığı bir dünya yaratmaya çalışan bir bilim adamı olarak geçirdim.

Daha güçlü insan yaratmak istedim ama öyle bir şey yok. İnsanlar zayıf, zavallı ve geri zekâlı yaratıklardır.

3.38/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.