Ian Somerhalder Sözleri

Amerikalı Yakışıklı Oyuncu Ian Somerhalder‘in Söylediği Sözler.

Ian Somerhalder‘in röportajlarından olsun, resimli sözlerinden olsun facebook, twitter, instagram gibi sosyal medyada paylaşabileceğiniz sözleri.

Tam adı Ian Joseph Somerhalder olan Ian Somerhalder; özgün adı The Vampire Diaries yani Vampir Günlükleri adlı dizisinde Damon Salvatore karakterini, Lost dizisinde Boone Carlyle karakterini canlandırmıştır.

Hollywood’un ünlü oyuncularından Ian Somerhalder‘in sözleri:

6 yaşındaki bir kız bana, diş perisinin ona getirdiği parayı gezegenimizi kurtarmak için vakfımıza bağışladığını söyleyen bir e-mail gönderdi ve bu beynimde bir darbe etkisi yarattı. Bana başka ne yapabileceğini soruyordu ve ben de bu kızın bir gün başkan olabileceğini düşündüm.

Bebek mamamı annem hazırlardı ve beni mavi yeşil algler ile oyalardı belki de ilkokul üçten beri. Hiç şeker kullanmadım, beyaz ekmek ya da beyaz unlu ürünler tüketmedim. Ev yapımı alkolsüz bira ve soya ile büyüdüm.

Fast Food yiyemem. On yıldır McDonalds’dan alışveriş yapmadım. Her gün balık yiyorum.

Harika bir çocukluk geçirdim. Atlarımız, motosikletlerimiz ve botlarımız vardı; ancak ben hep daha fazla istedim. Daha büyük bir at, daha hızlı bir bisiklet.

İlkokulun sonunda daha 10 yaşlarındayken Edna bana dışarı açılmamı ve hayatımı modellik yaparak kazanmamı önerdi. Ben de hemen kabul ettim ve sonrasında New York’taki Ford ajansında 3 yıllık sözleşmeyle çalışmaya başladım.

Aktör olmasaydım, deniz biyologu, yazar ya da reklamcı olmak isterdim.

Bu rolü kapabilmek ayrı bir gösteri oldu, çünkü bu rol, alınması gereken o büyük rollerden biriydi. Çok fazla rekabet vardı. Damon oynamayı hayal edebileceğiniz en iyi karakterlerden biri, dolayısıyla ona gözümü diktim ve aldım.

Gerçek aşkı bulmak; o kişiyi bulursunuz ve ‘Vay canına!’ Ben umutsuz bir romantiğim. Kız arkadaşımla üç yıldır beraberim ve diğer 60 tanesi için dışarı çıkmak gibi bir niyetim hiç olmadı.

Hapishanelerden çok fazla mektup alıyorum. Lost, hapishanelerde çok fazla izleniyordu. Ama ‘Üç ay içinde çıkıyorum, 17 yıldır buradaydım ve seninle tanışmak istiyorum.’ yazan mektuplar almak çok çılgınca. Burada güzel olan şey şu, The Vampire Diaries yazarları çok genç ve mektuplar gerçekten çok tatlı.

Hiçbir Twilight filmini izlemedim, hiçbirini. Kıyaslama yapmak istemedim. Ve hiçbir kitabını da okumadım. Yani sorunun cevabı, ‘onları izlemeyeceğim.’ Herhalde ülkede onları izlemeyen tek kişi ben olacağım.

Birbirimizi seviyoruz. Kardeş gibiyiz. Benzer giyiniyoruz. Biraz garip tabi. Ama muhteşem bir uyuma sahibiz. Fark ettiğim şeylerden biri de şu: Bunu başka kimseyle yapamazdım… Paul, hayranlık uyandıracak derecede yetenekli, kendini yaptığı işe adayan bir aktör ve çok iyi arkadaşım ve ikimiz de bunu başka kimseyle yapamazdık, yani şanslıyız. Bu rollerin hakkını verebilmek için çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Umarım insanları ısırmaya, eğlenmeye ve tüm zamanların en çok kan içeni olmak için çalışmaya devam eder. Son zamanlarda çok ciddi, ilişkilerinde eziliyor ve bu onu vahşi ve rahatsızlık verici hale getiriyor.

Bende 16. doğum günümün olduğu hafta evimi terk ettim.

Sanırım yapmakta en başarılı olduğum şey, çılgınlar gibi yemek pişirmek. New Orleans’lıyım ve bir süre İtalya’da yaşadım. İki kültürün de mutfak alışkanlıklarından nasibimi aldım.

Futbol oynayarak büyüdüm ve 16 yaşında yalnız başıma Avrupa’ya taşınınca futbol hayatımın çok önemli bir parçası haline geldi.

Bu sabah biraz soğuk ama bu kürke ihtiyacım yok. Kim Kardashan’ı Kürk Giymesi üzerine Twitter’den yaptığı paylaşım.

Her şeyden kaçsam gideceğim yer, dünyanın en ıssız adası olurdu muhtemelen. Yanımda yalnızca kız arkadaşım, kitaplarım olurdu ve bütün gün plajda uzanırdım ya da balık tutardım.ian-somerhalder-resimli-sozleri

Hayatındaki insanlar olmadan hiçbir yerde olamazsın.

Son zamanlarda Cary Grant’e karşı aşırı bir ilgi duymaya başladım. The Philadelphia Story’yi beş kez izledim. Onların dönemi gerçekten başkaymış.

Radiohead’den Karma Police. O şarkının adının bir zamanlar benim yaşadığım apartmanla bir bağlantısı var. Benim için kişisel bir şarkı.

Bu yaban hayata dışarıdan bakıyoruz, onların iç dünyasını bilemeyiz belki ama insanlar pek çok açıdan doğadan yararlanmıştır ve artık birçok hayvanın nesli tükenme eşiğine geldi. Ben ve bizler bu durumu kurtarmak için buradayız.

2/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.