Hobbit Beş Ordular Savaşı Replikleri

Yüzüklerin Efendisi Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Replikleri, The Hobbit: The Battle of the Five Armies Filmi En Güzel Sözleri Replikleri, Hobbit Beş Ordular Savaşı Filminin Konusu, Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Oyuncuları, Yüzüklerin Efendisi Filmi Oyuncuları, Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Bilbo Baggins Replikleri, Yüzüklerin Efendisi Filmi Konusu, Yüzüklerin Efendisi Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Martin Freeman Replikleri, Yüzüklerin Efendisi Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Benedict Cumberbatch Replikleri, Yüzüklerin Efendisi Hobbit Beş Ordular Savaşı Filmi Orlando Bloom Replikleri.

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Üçlemelerinin yönetmeni Peter Jackson, ”The Hobbit: The Battle of the Five Armies” filmi ile yine sinemaseverlerin karşısında.

Hobbit Serisinin 3. ve son filmi olan ”Hobbit: Beş Ordular Savaşı” adlı filmin konusu ise; Cücelerin, Elflerin ve İnsanlar ile sonradan Kartalların katıldığı ve Goblinler ve Warglarla savaştıkları bir savaşı anlatmaktadır.

Hobbit: Beş Ordular Savaşı filminin oyuncu kadrosunda; Benedict Cumberbatch, Lee Pace, Evangeline Lilly, Luke Evans, Cate Blanchett, Richard Armitage, Martin Freeman, Orlando Bloom, Manu Bennett, Ian McKellen, Hugo Weaving, Christopher Lee, Aidan Turner, Bret McKenzie gibi dünyaca ünlü oyuncular yer almaktadır.Hobbit Bes Ordular replikleri

Orijinal adı ”The Hobbit: The Battle of the Five Armies” olan 17 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek ”Hobbit: Beş Ordular Savaşı” adlı filmden replikler:

Bilbo Baggins: Bir gün hatırlayacağım. Yaşananların hepsini hatırlayacağım. İyi şeyleri de kötü şeyleri de. Kurtulanları da, kurtulamanyanları da.

Bard: Barışacak mısın, savaşacak mısın?

3.94/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.