Her Şey Hakikati Görmekle Başlar-Bülent Gardiyanoğlu

Bülent Gardiyanoğlu’dan Hayata Farklı Bir Açıdan Bakmanızı Sağlayacak Bir Kitap; Her Şey Hakikati Görmekle Başlar

Yazar Bülent Gardiyanoğlu’nun Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabı raflarda yerini aldı. Okurken kendinizden bir parça bulacağınız Her Şey Hakikati Görmekle Başlar adlı bu güzel eserde birçok soru yer alıyor.

Bülent Gardiyanoğlu’nun Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabı Destek Yayınları etiketi ile çıktı.

Destek Yayınları tarafından yayımlanan Bülent Gardiyanoğlu’nun Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabı 264 sayfadan oluşmaktadır.

Bülent Gardiyanoğlu’nun Her Şey Hakikati Görmekle Başlar kitabından alıntılar:

Bir tekamül yolculuğu…

Evrenin ilahi düzeniyle birlikte, doğadaki her canlı kendi tekâmül sürecinde yaratıcısına doğru muhteşem bir uyum içerisinde ilerler. Bu canlılar içerisinde bir tek insanoğlu, sistemi kontrol edebilme arzusuyla, tekâmül süreçlerinin dışına çıkmaya başladı.

Farkında olmadan, sınırlı dünya ömrümüzde Allah hakikatinden uzaklaşıp korkularımızla dünyalıklara tutunmaya başladık. Hak ile batıl birbirine karışırken, zihinlerimiz de karışmaya başladı!

Dikkatimiz nerede dağıldı? Yıllardır nerelerde oyalandık? Ruhlarımızı yaratıcımıza ulaştırmaya çalışırken, şeytanın hileleriyle ne zaman yoldan çıktık?

Zihin sürekli bir illüzyon içerisinde, çocukken ekilenler, büyürken edindiğimiz tecrübeler, subliminal mesajlarla bilinçaltımıza sokulmaya çalışılan yönlendirme teknikleri. Başkalarının zihnindeki telepatik sinyallerin bizim zihnimizdeki yansımaları. Genetiğiyle oynanmış gıdaların duygularımız üzerindeki etkisi… Ellerimizle inşa ettiğimiz düzensiz hayatlar. Tam bir çıkmazdayız!her-sey-hakikati-gormekle-baslar-bulent-gardiyanoglu

Bu kitapta bugüne kadar yaşadığınız ama anlam veremediğiniz birçok şeyin cevaplarını bulacaksınız. En önemlisi de insanoğlunun büyük bir oyun içerisinde nasıl da oyalanmaya terk edildiğini görecek ve bunu kimin yaptığını öğreneceksiniz… Uyanma vakti geldi! Büyük bir illüzyonun içinde uyutuluyoruz!

‘’Allah’ım senin yolunda ilerlemeye niyet edenler, ilerleyenler ve seni bulanlarla buluşmayı, onlarla aynı yolda yürümeyi nasip eyle.’’ Bütüne şifa olsun.

2.75/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.