Hep Yek Replikleri

Hep Yek adlı komedi filminin vizyon tarihi 01 Ocak 2016’dır.

Hep Yek filminin yapımcılığı Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. Hep Yek filminin yönetmeni Ali Yorgancıoğlu, Hep Yek filminin senaristleri ise Bilal Kalyoncu, Suat Özkan ve Alper Erze’dir.

Hep Yek Filminin Karakterleri Kim Kimi Oynuyor: Psikopat bir mafya lideri Cevat karakterini Gürkan Uygun, Şahin karakterini Fırat Tanış, Gürkan karakterini Gökhan Yıkılkan, Altan karakterini İnan Ulaş Torun, manken Camilla karakterini İtalyan oyuncu Denise Capezza, Ziya Baba karakterini Yüksel Arıcı canlandırmaktadır. Ayrıca ünlü Rap şarkıcısı Fuat Ergin de filmde bodyguard rolünde.

Hep Yek Filminin Oyuncuları: Gürkan Uygun, Fırat Tanış, Gökhan Yıkılkan, Ulaş İnan Torun, Denise Capezza, Tuna Orhan, Fuat Ergin, Yüksel Arıcı, Füsun Demirel,  Adem Yılmaz, Ferdi Sancar, Volkan Başaran, Alparslan Özmol

Hep Yek Filminin Konusu: Cevat, Türkiye’nin nam salmış Kabadayılarından birinin şehvet düşkünü oğludur; uluslararası şöhrete sahip manken Camilla’yı tutkulu aşkı sonucunda kaçırmaya karar verir. Bu kaçırma operasyonunu Cevat adına bir başka suç makinesi Ziya Baba üstlenmiştir. Ziya Camilla’yı kaçırır ve Camilla’yı bir paket içinde Cevat’a götürme görevini Şahin’e (Fırat Tanış) verir. Ancak Şahin, Cevat’a götürdüğü paketin içinde ne olduğunu bilmemektedir. Şahin paketi İzmir’den, İstanbul’a getirecektir. Şahin yola çıkarken Gürkan ve Altan adında iki bela paratoneri ile yolu kesişmiş, onlar yüzünden Cevat’a götüreceği paketi kaybetmiştir. Bu sebeple Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalacaktır. Üçlünün Cevat’ın korkusuyla paketi ararken yaşayacağı komik olaylar ve kolpalar mizahın sınırlarını zorlayacak. Gürkan ve Altan film boyunca mafyadan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken komik olaylar izleyicileri eğlenceye doyuracak.

Hep Yek filminin en güzel replikleri:

Adam mafya mafya. Ama bu mafyanın iyi tarafında, hani filmlerde oluyor ya biraderim. O var ya bizi kesin bak yanına alır sen benim hislerime güven kardeşim.

Bu ibn.leri kireç çukuruna gömün. Y.vşaklıkları kimseye bulaşmasın.

Ne istiyorsunuz lan. Hayvan eti yemişler.

Cennnetten bütün kovulanlar burda.

Hayatının macerası yaşattım sana be.Hep Yek Replikleri

Adam diyince bir tek Yavuz ismi geliyor aklıma biliyon mu!

Altan bas kaçalım Altan.

Hani lan bu sefer kazanıyorduk gene hep yek gene hep yek.

Aaa Rus değilmiş, ben bir tek Rusça var.

2.94/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.