Hayatımın Aşkı Replikleri

Kanal D Ekranlarında Hayatımın Aşkı Dizisi Başlıyor.

Hayatımın Aşkı dizisi 15 Mayıs 2016 Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

Hayatımın Aşkı dizisinin yönetmeni Hakan Kırkaviç’tir.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Senaristleri Kimlerdir?

Hayatımın Aşkı dizisinde; hikaye Şebnem Aşkın ait olup Hayatımın Aşkı dizisinin senaryosu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum’a aittir.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Yonca Evcimik, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi, Sarpcan Köroğlu

Hayatımın Aşkı Dizisinin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Hayatımın Aşkı dizisinde; Gökçe karakterini Hande Doğandemir, Demir Cerrahoğlu karakterini Kiraz Mevsimi dizisindeki Ayaz Dinçer karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu, Kaan karakterini Berk Hakman, Gökçe’nin annesi Rezzan karakterini Zeynep Eronat, Gökçe’nin babası Hikmet karakterini Zafer Algöz, Gökçe’nin abisi Bartu karakterini İşler Güçler dizisinden tanıdığımız Sadi Celil Cengiz, Demir’in babası Hulusi karakterini Avni Yalçın, Demir’in annesi Nesrin karakterini Ayşegül İşsever, Eylem karakterini Deniz Barut, Sema karakterini Seda Türkmen, Rahmi karakterini Murat Parasayar, Gökçe’nin kız kardeşi Sezen karakterini İlay Erkök, Nilay karakterini Gizem Terzi, Hakan karakterini Sarpcan Köroğlu canlandırmaktadır. Yonca Evcimik ise kendi ismi ile dizide rol almaktadır.

Hayatımın Aşkı Dizisi Demir Cerrahoğlu Kimdir?

Hayatımın Aşkı dizisinde Demir Cerrahoğlu karakterini Kiraz Mevsimi dizisindeki Ayaz Dinçer karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu‘dur. Serkan Çayoğlu Kimdir başlığı Serkan Çayoğlu‘nun hayatını web sitemizde bulabilirsiniz.

Hayatımın Aşkı Dizisinin Konusu Nedir?

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir Cerrahoğlu olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Hayatımın Aşkı Dizisi Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta?

Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D ekranlarında 15 Mayıs 2016 Pazar günü başlayacak olup her Pazar saat: 20.00’de yayınlanacak.

Hayatımın Aşkı dizisinden en güzel replikler:

Yalnızım ve hayatımda biri yok ve birkaç gün sonra 30 yaşıma basıyorum. Bugünden itibaren makus talihimi dur diyorum. Kimi istersen getir karşıma hayır falan demiyeceğim.

Uzun lafın kısası aşk hayatımdan Titanic’ten ayrıldı. İş hayatım da aşk hayatım kadar berbat zaten.

hayatimin aski replikleri

Demir Cerrahoğlu, her kadının rüyası. Her rüyanın esas erkeği. Tabi de benim patronum tabii.

Kendisi acayip yakışıklı ve süper ötesi bir kişilik.

Güçlü kadın olacaksın bir. Özgür kadın olacaksın iki.

Demir Bey zor değil imkansız filan yani.

Hem sana erkek mi yok?
Yok tabii.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.