Hayal Kahramanları-Sunay Akın

Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları Kitabından Sözler, Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları Kitabının Konusu, Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları Kitabının Özeti, Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları Kitabı Hakkında.

Tam adı Şükrü Sunay Akın olan şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları kitabı çıktı.

Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları kitabı İş Bankası Kültür Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlandı.

İş Bankası Kültür Yayınları’ndan çıkan Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları kitabı 208 sayfadan oluşmaktadır.

Sunay Akın’ın Hayal Kahramanları kitabından alıntılar:

Çocukluğumuzu savunan büyük güçlerdendir hayal kahramanları. Teksas, Zagor, Süperman, Batman, Temel Reis, Şirinler, Casper, vd. gibi hayatımızı güzelleştiren bu çocukluk arkadaşlarımız gözlerimizin ışıltısında hâlâ yaşamaktadırlar.

Bir hayal kahramanının filmini izlemek, çizgi romanını ya da kitabını okumak, çocukluk arkadaşlarımıza ayırdığımız zamanlar gibidir.Hayal Kahramanlari kitap Sunay Akin

Hayatımıza yön veren ailemiz ve arkadaşlarımızın yanında, hayal kahramanları da kişiliğimizin gelişiminde pay sahibidir.

Hayal kahramanları, gözlerinin içine bakamasak, ellerini sıkamasak, bir kez olsun sarılamasak da bize çok şey katan ve öğreten en yakın arkadaşlarımızdır.

2.71/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.