Günaydın Vietnam Replikleri

Robin Williams, özgün adı Good Morning, Vietnam olan 1987 yapımı Amerikan savaş, komedi ve drama filmi Günaydın Vietnam ile ünlendi. Günaydın Vietnam filminde canlandırdığı bir ordu radyo muhabirini olan Adrian Cronauer karakteri Robin Williams‘a şöhretin kapılarını açtı.

Günaydın Vietnam Filminin Konusu: DJ Adrian Cronauer rolünü oynamak için doğduğunu söylüyorlar. Cronaue, ordu tarafından sabahın erken saatlerinde yayınlanan bir radyo şovu için getirtilir. Cronauer, önceki ciddi ve sıkıcı hava dalgalarını, mizah ve hippi nağmeleriyle dolu yaylım ateşiyle yok eder. Askerler tarafından çok sevilir, ancak üst yönetim içinde öfke uyandırır. Bilmeceler, inanılmaz eğlenceli fıkra bombardımanları ve 60’ları hitleriyle dopdolu film, Cronauer’in sıkı Saigon macerasının ortasında bir dünyanın nasıl deliye döndüğünü gösteriyor.

Günaydın Vietnam Filminin Oyuncuları: Robin Williams, Forest Whitaker, Tung Thanh Tran, Noble Willingham, Richard Edson, Juney Smith, Richard Portnow, Chintara Sukapatana, Bruno Kirby, Robert Wuhl, J.T. Walsh

Günaydın Vietnam Filminin Karakterleri: Adrian Cronauer, Edward Garlick, Tuan, Trinh , Jimmy Wah , Marty Lee Dreiwitz

Günaydın Vietnam Filminin En Güzel Replikleri, En Güzel Sözleri:

Günaydın Vietnam!

Şimdi haber başlıkları. Papa’nın Yahudi olduğu ortaya çıktı. Liberace aslında Anastasia imiş. Ethel Merman, Rus radarını bozdu. Doğu Almanya, Berlin duvarının bir eşek şakası olduğunu iddia etti. Papa, Vatikan markalı bakım ürünleri çıkartmaya karar verdi. Evet, yeni Papa sabunları. Onu kullanın ve doğrudan cennete gidin. Ethel Merman bugün Rus radarlarını bozma testi yaptı.

Artık bıktım, Ed. İnsanların bana sürekli bunu söyleyemezsin diyip durmasından bıktım. Bu haber resmiyet kazanmadı. Bu yorumun çok sarkastik. Richard Nixon’la bile alay edemiyorum, üstelik Nixon benimle alay edin diye bağırıyor!

Eğer burada ya da başka yerde bu iş doğru yapılırsa, orduya gerek kalmaz.

Elveda Vietnam!

İsmimi değiştirme talebinde bulundum. Artık ”bela” göbek adım olacak.

Jiletin tahriş etmemesi için, jiletinizi sıcak değil soğuk suyla yıkayın.

2.83/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.