Gözde Bekar-Inara Scoot

Gözde Bekar Kitabının Yazarı Kimdir, Inara Scoot’un Gözde Bekar Kitabının Konusu, Inara Scoot’un Gözde Bekar Kitabından Sözler, Inara Scoot’un Gözde Bekar Kitabının Özeti, Inara Scoot’un Gözde Bekar Kitabı Kaç Sayfa, Inara Scoot’un Gözde Bekar Kitabı Hakkında.

Inara Scoot’un Gözde Bekar kitabı Nemesis Kitap’tan çıktı.

Nemesis Kitap tarafından yayımlanan Inara Scoot’un Gözde Bekar kitabı 320 sayfadır.

Inara Scoot’un Gözde Bekar kitabının Türkçe çevirisini Defne Ege Taylan yapmıştır.

Inara Scoot’un Gözde Bekar kitabından alıntılar:

New York’lu kadınların hayallerini süsleyen gözde bekâr Brit Bencher’ı herkes Öldüren Cazibe diye bilir. O bekletilemez, reddedilemez, istediği şeyi alması için neyi istediğini işaret etmesi yeterlidir.

Ancak madalyonun öbür yüzünde, ailesine son derece düşkün, şefkat dolu bir adam vardır. Özellikle söz konusu şey kız kardeşi olduğunda akan sular durur. Yaşadığı kötü günler nedeniyle büyük bir depresyon geçiren kız kardeşinin tek kurtuluş yolu, hiç kimsenin ulaşamadığı bir adamla görüşüp yıllarca üzerinde çalıştığı projeyi ona anlatmasıdır. Bu onu yeniden hayata döndürebilecek tek yoldur ancak Brit tüm şöhretine rağmen bu adama ulaşamayan insanlar arasındadır.Gozde Bekar roman inara Scoot

Sonunda bir yol bulur. Gizemli adamla görüşebilen tek kişi gibi görünen avukatına ulaşır. Tori Anderson. Doğrudan o adama ulaşmak istediğini söylese asla yardımcı olmayacak olan Tori’yi baştan çıkarmaya, böylece duygularını kullanarak ondan istediğini almaya karar verir. Ne de olsa o Öldüren Cazibe’dir. New York’lu modeller, kapak kızları, hatta neredeyse tüm kadınlar onun peşinden koşarken, Tori gibi bir avukatın ona hayır demesi mümkün değildir. Öyle değil mi?

2.92/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.