Gizli Kapaklı Şeyler-Gökçen Erdoğan

Gizli Kapaklı Şeyler Kitabının Yazarı Kimdir, Jinekolog Kitapları, Gökçen Erdoğan’ın Gizli Kapaklı Şeyler Kitabını Oku, Gökçen Erdoğan’ın Gizli Kapaklı Şeyler Kitabından Sözler, Gökçen Erdoğan’ın Resimleri, Gökçen Erdoğan’ın Kitapları, Gökçen Erdoğan’ın Gizli Kapaklı Şeyler Kitabının Konusu, Gökçen Erdoğan’ın Gizli Kapaklı Şeyler Kitabının Özeti, Gökçen Erdoğan’ın Gizli Kapaklı Şeyler Kitabı Hakkında.

Jinekolog Terapist Op. Dr. Gökçen Erdoğan’ın ‘Gizli Kapaklı Şeyler’ adlı kitabından alıntılar:

Kadınların gizli kapaklı dünyasına bir uzman gözüyle elini dokunduruyor Gökçen Erdoğan. Sadece kadınların hayatı mı… Hayır… İkili ilişkilerin en gizli ve en konuşulmayan cinselliğe dair sırların gerçek hikayelere tanıklık ederken belki kendinizi de göreceksiniz.

Kadınlar… Hep hikâyeydiler. Kendi hikâyeleri vardı. Erkekler doğurdular, kadınlar doğurdular, kadındılar. Hikâyeydi her anları.

Yalnız olduğunuzu düşündüğünüz bir konuda aslında hemen herkesin sorunları olduğunu fark edip kendinize yeni bir yol çizeceksiniz. Bir ilişkinin ana damarlarından birini oluşturan cinselliğin konuşulmayan ve mahreme yönlendirilen konularını kapsayan bu kitapta uzman bir bakışın başka insanların hayatında nasıl yeniliklere yol açtığını okuyacaksınız. Hepimiz varız kitapta, kadın-erkek, yaşlı-genç ve aşk… Jinekolog terapist Gökçen Erdoğan’ın ilk kitabı “Gizli Kapaklı Şeyler” ile başka pencerelerden dünyaya bakarken kimi zaman hüzünlenecek kimi zaman gülümseyecek ama en çok hayata dair farklı bir deneyim kazanacaksınız.

Kadınlar, erkekler, bana açıldılar. Bense size bir köprü yaptım onlardan, size de o köprüden geçip açılsınlar…

Yaşadılar, yaşamaktan korktular, yaşamak için cesaretlendiler. Türlü şey hissettiler, düşündüler. Anlattılar.

“Hiçbir insana rastlamadım ki, onda öğrenilecek bir şey olmasın.” Alfred de Vignygizli kapakli seyler gokcen erdogan

Bu topraklarda kadın olmak hem göğsümü kabartacak kadar kutsal hem de dişlerimi dudaklarımın etlerine geçirtecek kadar acıydı, zordu. Kadının göğüslediği hayat, kendisiyle, sevdikleriyle ve etraflarıyla mücadeleleri beni daima ayakta tuttu.

Bir kadın doğum uzmanı olarak doğum denen mucizenin ortasındaydım daima. Ve kendimi daima çok şanslı saydım. Derim ki “Hikayesi inançtan inanca, toplumdan topluma değişen bu serüvenin bir yerinde olmak hayat boyu sürecek bir ‘şanslılık’ hissini de beraberinde getiriyor.

4.4/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.