Gitme-Selvi Atıcı

Wattpad Yazarlarından Selvi Atıcı’nın Çok Satan Kitaplarından; Gitme

Aşkın ve nefretin, duyguların çok yoğun işlendiği bir eser.

Aşk ve nefretin döngüsü, Selvi Atıcı’nın Gitme romanında çok güzel anlatılıyor.

Selvi Atıcı’nın Bir Kayıp Şehir Romanı Gitme romanı severek okuyacağınız türden bir roman. Aşkın ve nefretin konu edindiği roman türlerini sevenler, aşkın ve nefretin çok güzel işlendiğini bu kitabı özellikle okumalı.

Selvi Atıcı’nın Gitme kitabı Nemesis Kitap etiketi ile çıktı. Selvi Atıcı’nın Gitme kitabı 2016 yılında Nemesis Kitap tarafından yayımlandı. Nemesis Kitap tarafından yayımlanan Selvi Atıcı’nın Gitme kitabının sayfa sayısı 496 sayfadır.

Nefret ve aşk arasındaki mesafe ne kadardır?

Kilometrelerce mi?

Belki bir adım kadar yakındırlar birbirlerine?

Belki de aralarında zerre kadar dahi uzaklık yoktur. Üstelik birbirlerine dönüşmeleri öyle hızlı gerçekleşir ki, hiçbir kalp nasıl sevdiğinden bir anda nefret ettiğini, sonra onu yeniden nasıl sevdiğini anlayamaz.

Sırılsıklam âşık olan bir kadın… Tek gecelik ilişkilerin adamı olan bir erkek… Ve geçirilen tek geceden sonra birbirinden nefret eden ya da belki tamamen âşık olan iki insan… Gerçekte hissettikleri şeyin ne olduğunu keşfetmeleri ise hiç kolay değil… Gitme, aşkın ve nefretin sınırlarında dolanmanıza neden olacak.

Selvi Atıcı’nın Gitme kitabından alıntılar:

Hayat,o anda her şeyden koptu. Dünyanın kalanı başka yerlere kayboldu. Tecrübesizliği içgüdüleriyle hareket etmesine engel değildi. Ürkekliği tuzla buz olurken korkularına dair hiçbir iz kalmadı.

Hayat’a baktı. Zaten son zamanlarda yaptığı tek şey ona bakmaktı. Ona bakmak, ona bakmanın ne kadar keyifli ve huzurlu bir şey olduğunu bilmek… Yüz hatlarını ezberlemek, onun olmadığı anlarda da zihninde kıza bakmaya devam etmek.

Kendisini açık bir hedef gibi hissediyordu. Hayat da onu on ikiden vurup duruyordu.

Hayat, sadece ona aşıktı. Saf, temiz ama çok güçlü bir aşk. Tunç da resmen onun kalbinin üzerinde tepinmişti.gitme-selvi-atici

Farklıydı işte Hayat… Daha o anda bile. Ve Tunç, kendine onu tanıma fırsatı vermeden her şeyi yakıp yok etmişti.

Burnun aktığında burnunu silmek istiyorum. Ayakların ağrıdığında ovmak istiyorum. Seni ilgiye boğmak, şımartmak istiyorum. Sana hediyeler almak, imkanım neyi el veriyorsa ayaklarına sermek, her sözünü emrim kabul etmek istiyorum. Seni yatağımda, yanımda, tenimde istiyorum. Allah’ım! Seni öpmek istiyorum. Sarılmak,  o farklı kokunu içime çekmek… Seninle uyumak istiyorum. Sonra uyanmak! Benim için, bana gülümsemeni istiyorum, bana bakmanı! Aşkıma karşılık vermeni istiyorum.

3.33/5 (33)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.