Gigi Hadid Sözleri

Gigi Hadid’in Instagram Hesabından Filistin İle İlgili Paylaşımları, Gigi Hadid’in Makyaj İle İlgili Sözleri, Gigi Hadid’in Söylediği Sözler, Gigi Hadid’in Joe Jonas İle İlgili Sözleri.

23 Nisan 1995 tarihinde Los Angeles’da doğan tam adı Jelena Noura Gigi Hadid olan Victoria Secret modeli, Amerikalı model ve oyuncu Gigi Hadid’in sözleri:

Onunla spor yaparken çok keyif alıyorum. Baksanıza fiziği ne kadar düzgün. Annesi Yolanda Foster ile spor yaptığını belirterek bu sözü söylemiştir.

Filistinliyim ve bununla gurur duyuyorum. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü not.

Bir Kadını Güzel Yapan Şey Özgüvenidir.

Küçükken Candice Swanepoel’in makyajına bayılırdım. Yaptığı makyajlarla, yüzünün güzelliğini ortaya çıkarma konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.

Makyajın insanın özgüvenini arttırıcı bir gücü olduğuna inanıyorum. Güzelliğin insanın içinden geldiği doğru… Ancak kendimi mutsuz hissettiğim zamanlarda da makyaj yaparsam birden kendimi güzel hissediyorum ve bu, ruh halimi çok değiştiriyor. İyi yapılmış bir makyaj olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir.

New York; gerçekten hiçbir hayalin, rüyanın o kadar da erişilmez görünmediği yerlerden biri. Buradaki olasılıkların sonu yok.

Gigi Hadid resimleri sozleriAslında 13 yaşımdayken onunla tanıştım. Grammy’deyken görüşmüştük ve bana beyzbol maçına gitmeyi teklif etti ve ben de olmaz demiştim. Joe Jonas hakkında.

The Weeknd‘in büyük bir hayranıyım.

Taylor Swift‘in en sevdiğim şarkısı Clean şarkısıdır.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.