Geleceğe Dönüş Replikleri

Geleceğe Dönüş Filmi Unutulmaz Replikleri, Back to the Future Filmi Sözleri, Back to the Future Film Replikleri, Geleceğe Dönüş Filminden Unutulmaz Sözler, Geleceğe Dönüş Filminin Oyuncuları, Geleceğe Dönüş Filminin Konusu, Christopher Lloyd’un Filmleri, Michael J. Fox’un Filmleri, Geleceğe Dönüş 1 Filminin Konusu, Geleceğe Dönüş 2 Filminin Konusu, Geleceğe Dönüş 3 Filminin Konusu.

Orijinal adı Back to the Future olan Geleceğe Dönüş seri filminin birincisi olan Geleceğe Dönüş 1 film 1985 yılında vizyona girmiştir. Devam filmlerinden Geleceğe Dönüş 2 filmi 1989 yılında ve serinin üçüncü filmi ise Geleceğe Dönüş 3 ise 1980 yılında vizyona girmiştir.

Geleceğe Dönüş filmlerinde; Marty McFly karakterini Michael J. Fox, Dr. Emmett Brown karakterini Christopher Lloyd, Biff Tannen karakterini Thomas F. Wilson canlandırmıştır.

Geleceğe Dönüş 1 Konusu: Dönemin özellikle tasarımıyla öne çıkan otomobillerinden olan bir DeLoran’ın içine gizlenmiş icat, Marty’i yanlışlıkla 50’lere geri götürür. Sorumsuz delikanlı bu gösterişsiz Amerikan kasabasında bir kazaya yol açar ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olur. Böylece kendisi de hiç doğmamış olacağı için bu durumu düzeltmesi gerekmektedir. Ama hayat sandığından daha karmaşıktır ve sorumluluk kelimesinin anlamını öğrenmek zorundadır.

Geleceğe Dönüş 2 Konusu: Fırlama Martin ile çılgın bilim adamı dostu Dr. Brown için, bir kez daha zaman makinesine çevirdikleri DeLorean’a başvurma zamanı. Marty bu kez 2015’e gidip henüz doğmamış çocuğuna yardım etmek zorunda kalacak. Elbette bunu yaparken yine ortalığı karıştırıp zamanın dokusuna ve düzenine zarar verecektir.

Geleceğe Dönüş 3 Konusu: 1955 yılında kısılıp kalan Marty’i kurtarmak için Dr. Brown zamandan seyahat eder. Ancak kendisi 1855’e gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisi yetmediği için bu zaman diliminde kısılıp kalan Doktor, Marty’ye bir mektup yazarak arabayı gömdüğü yeri söyler.

Geleceğe Dönüş Filminin En Güzel Replikleri:

Daha önce hiç mor iç çamaşırı görmemiştim Calvin.
Calvin mi neden bana sürekli Calvin diyip duruyorsun.
Çünkü adın Calvin öyle değil mi ? Calvin Klein. İç çamaşırının her yerinde öyle yazıyor. Aa eminim sana Call diyorlardır.
Aslında herkes bana Marty der.
Tanıştığıma memnun oldum. Calvin Marty Klein.

Şurdaki ufaklıkta Joey.
Demek sen benim Joey amcamsın. Bu parmaklıklara alışsan iyi olur.

Dr. Emmett: Baban hangisi.Gelecege Donus replikleri
Marty: Oradaki.
Dr. Emmett: Belki evlat edinilmişsindir.

Dr. Emmett: Yol mu? Gittiğimiz yerde yola ihtiyacımız yok.
Dr. Emmett: Bu tahmin ettiğimden daha ciddi bir durum, annen babanın yerine sana aşık oldu.

2.6/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.