Gece Yarası-Şamil Akay

Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabını Oku, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabından Sözler, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabından Alıntılar, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabının Konusu, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabı Hakkında, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabından Güzel Sözler, Şamil Akay’ın Gece Yarası Kitabından Güzel Alıntılar.

Şamil Akay’ın Favori Yayınları tarafından yayımlanan Gece Yarası kitabından alıntılar:

Geceleri uyuyamıyoruz. Kalbimizde gömdüğümüz insanlar, içimizdeki cehennemde yanıp tutuşuyorlar. Çığlık çığlığa, kıyametler kopuyor. Her insanın içi, kendi dünyası demektir. İstediğini yakıp tutuşturur, istediğini baş üstünde otutturur. Her insanın içi farklıdır. Kiminde kelebekler uçuşur, kimisinde yara bere.

Seni çok seviyor değil mi, kıskanıyor falan, asla bırakmıyacak seni, hiç ayrılmayacaksınız falan. ben bu hikayeyi yaşadım dostum, şimdi sakince gözlerini kapat ve bu rüyanın tadını çıkar çünkü uyanınca bu hikayenin kaybedeni sen olacaksın.

Öyle avucunun içinde kıpır kıpır duran sıcacık elden geriye ne kaldı? bak, soğuk bir madeni parayı parmaklarının arasında çevirip duruyorsun saatlerdir. Anlamıyorsun hala değil mi?Gece Yarasi samil Akay

Bu dünyada hiçbir şeye, lanet olası hiçbir şeye hiçbir zaman ‘benim’ gözüyle bakma! Avucunun içindeki o kıpır kıpır el belki de şu an başkasının avucunda uykuya çekildi, bilemezsin.

Kaçıncı darbe bu hayat? Her vurduğun darbede daha da ağırlaşıyor, daha da artıyor yüküm. Biteceğini düşünüp sonra hayal kırıklığına uğradım parçalarla dolu kalbim.

2.64/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.