Fısıltı Hush Hush Serisi-Becca Fitzpatrick

Hush Hush Serisi Kitapları, Becca Fitzpatrick’in Romanları, Becca Fitzpatrick’in Kitapları, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Romanından Alıntılar, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Kitabının Konusu, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Kitabının Özeti, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Kitabını Oku, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Romanı Yorumları, Becca Fitzpatrick’in Hush Hush Serisi Fısıltı Resimli Sözleri.

Okuyucuyu sarsan tüyler ürpertici bir roman… Nora’nın kötü çocuk Patch’le fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek. – Publishers Weekly –

Vampirlerden ve kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları Hush Hush serisini hemen benimseyecekler. – Booklist –

Sıra dışı bir aşk hikâyesi. Okurlar Fısıltı’yı baştan sona yürekleri ağızlarında okuyacak. – Falcata Times –

Kovulmuş bir meleğe âşık olmak…

Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum… Biri hariç. Yeni öğrenci… Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu…

Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.

Becca Fitzpatrick’in Türkiye’de Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan ve Türkçe çevirisini Sevinç Tezcan Yanar’ın yaptığı Hush Hush Serisi’nin ilk kitabı olan Fısıltı kitabından alıntılar:

Gözlerimi gözleriyle öylesine esir almıştı ki, neredeyse ikimize ait, bizden başka hiç kimsenin ulaşamayacağı küçük, özel bir dünya olduğuna inanacaktım.

Artık bir koruyucu meleksin. Senin koruyucu meleğinim.

İnsanların değiştiğini, ama geçmişin değişmediğini aklından çıkarma.

Yanlış çocuğu bulursan, belaya davetiye çıkarmış olursun. Doğru çocuğu bulursan, aşkı bulursun.

Hız kelimesini anlardı anlamasına ama dağarcığında limit kelimesine yer yoktu.

Tanrı günah işleyen melekleri esirgemedi; Onları cehenneme atıp karanlıkta zincire vurdu. Yargılanıncaya dek orada tutulacaklar.

Bir şeyler düşünüyordu, ama içgüdüm ne düşündüğünü bilmek istemeyeceğimi fısıldıyordu.

Sen olmazsan, bir bedene sahip olmanın ne anlamı kalır ki?Fisilti Hush Hush Serisi Becca Fitzpatrick

Onu bulmak, aradığımdan habersiz olduğum birini bulmak gibiydi.

Patch çok uzakta, spor salonunun zemininde yatıyordu. Hala ölü gibiydi. İşte o anda, zamanda geri gitmek ve onunla yaşadığım her anı sil baştan yaşamak istedim. Bir gizli gülümseme daha. Paylaşılan fazladan bir kahkaha… Elektrik yüklü bir öpücük daha… Onu bulmak, aradığımdan habersiz olduğum birini bulmak gibiydi. Hayatıma çok geç girmişti ve fazla erken gidiyordu. Benim için her şeyden vazgeçeceğini söyleyişini hatırladım. Vazgeçmişti bile.

4.25/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.