Ferrarisini Satan Bilge-Robin Sharma

Robin Sharma Oku, Robin Sharma’nın Kitapları, Ferrarisini Satan Bilge Kitabını Oku, Ferrarisini Satan Bilge Kitabından Sözler, Robin Sharma’nın Romanları, Ferrarisini Satan Bilge Kitabından En Güzel Alıntılar.

Robin Sharma’nın dünyaca ünlü ”Ferrarisini Satan Bilge” adlı kitabından bazı alıntılar:

Yarını iyileştirmenin tek yolu bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir.

Sadeliğin gücünü asla küçümseme.

Ama tıpkı bu bardak gibi sen de kendi fikirlerinle dolmuş görünüyorsun. Şimdi daha fazlasını nasıl alabilirsin… İlkin bardağı boşaltmadan?

Yaşamın, sonuçta tamamen seçimlerden ibaret olduğunu düşündüm. Birinin kaderi yaptığı seçimlerle belirleniyor ve ben yaptığım seçimin doğru olduğunu hissettim. Biliyordum ki, yaşamın bir daha asla aynı olmayacak ve harika, hatta mucizevî şeyler yaşayacağım.

Herkes tatlı ve derin uykularının kozasına çekildiğinde, ormanda uzun yürüyüşler yapabileceğim bir arkadaşım yok. Beni derinden etkileyen bir kitabı elimden bıraktığımda, düşüncelerimi paylaşabileceğim kimsem yok. Muhteşem bir sonbahar gününün ışıkları kalbimi ısıtıp içimi sevinçle doldurduğunda ruhumu açabileceğim kimse de.

Ferrarisini Satan Bilge Kitabından Alıntılar,Robin Sharma Romanları,Ferrarisini Satan Bilge Sözleri,Robin Sharma Kitapları

3.67/5 (58)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.