Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet 2-Nuray Sayarı

Astrolog ve yazar Nuray Sayarı İle Burçlara Göre Bolluk Bereket Ritüelleri, Aşk İksirleri ve Ra Sheeba Tekniği İle Sorunları Çözme.

Astrolog ve yazar Nuray Sayarı’nın İçindeki Gücün Sırrını Keşfet kitabının ikincisi çıktı.

Astrolog Nuray Sayarı’nın Fedakarlık-İçindeki Gücün Sırrını Keşfet 2 kitabı 2016 yılının Ocak ayında Destek Yayınları tarafından yayımlandı.

Destek Yayınları’ndan 2016 yılında çıkan Nuray Sayarı’nın Fedakarlık-İçindeki Gücün Sırrını Keşfet 2 kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır.

Nuray Sayarı’nın Fedakarlık-İçindeki Gücün Sırrını Keşfet 2 kitabından alıntılar:

Almadan vermek Allah’a mahsustur… Hayatınızı başkalarına adayarak yaşayan fedakâr biriyseniz ya da başkalarının rehberliğine sürekli ihtiyaç duyarak hep alan biriyseniz, alma-verme dengeniz bozulmuştur. Unutmayın ki alma-verme dengesinin bozulması, kendini tekrar eden birtakım döngüler ve karmalar başlatır. Verdiğiniz kadar almayı, aldığınız kadar da vermeyi öğrenmeden, yaşamınızda kendini tekrar eden karmaları kıramazsınız.

Benim de alma-verme dengemin bozulmasıyla özel hayatımda yaşadığım olumsuzlukları özel tekniklerle, ritüellerle ve iksirlerle nasıl aştığımı ayrıntılarıyla birlikte yazdığım bu kitap, başucu bilgileri ve kolay uygulamalarla dolu bir çözüm anahtarı…

İkinci bölümde bolca görselle birlikte anlattığım Ra Sheeba uygulamasının yanı sıra üçüncü bölümde her burca göre özel olarak hazırladığım bolluk-bereket ritüellerini ve aşk iksirlerini bulacaksınız.

Yaradan, her şeyi kullarının hizmetine adamıştır. Göklerdeki gezegenlerden, yeryüzündeki özel taşlara, bitkilere ve kokulara kadar her şey insanoğlunun hayrına hizmet için vardır, yeter ki bunları nerede, ne zaman ve ne şekilde kullanacağımızı doğru bilelim.Fedakarlik Nuray Sayari

‘’İçindeki Gücün Sırrını Keşfet II – Fedakârlık’’ hizmetimize yollanmış bilgileri doğru zamanlamayla nasıl kullanabileceğimizi pratik olarak anlatan yardımı ve faydası olan bir kitaptır…

Hayrınıza olmasını dilerim…

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Diğer Kitapları: Parçalanan Ruhlar, Beyaz Mucizeler, Aşk Kuantumu, İçindeki Gücün Sırrını Keşfet, Rastlantı Yoktur Neden Vardır.

3.19/5 (31)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.