Fanaa Replikleri

Rehan İle Zooni’nin Aşkı; Aamir Khan ve Kajol’un Aksiyon ve Aşkı Bir Arada Barındıran Filmi Fanaa.

Başrollerinde Bollywood’un iki ünlü oyuncusu Aamir Khan ve Kajol’un yer aldığı Fanaa filmi aksiyon ve romantizmi harmanlayan türden filmlerden.

Fanaa filminin yönetmeni Kunal Kohli’dir. Hint sinemasının ünlü oyuncularından Aamir Khan ile Kajol’un başrollerinde oynadığı Fanaa filmi kesinlikle izlenmesi gereken Hint filmlerden.

Hint sinemasının güzel oyuncusu Kajol Mukherjee ile Hint sineması Bollywood’un dahi oyuncusu Aamir Khan’ın rol aldığı Fanaa filminin müzikleri de oldukça güzel.

Fanaa Filminin Oyuncuları: Aamir Khan, Kajol, Rishi Kapoor, Tabu, Kiron Kher, Lara Dutta, Shiney Ahuja, Satish Shahfanaa filmi oyunculari replikleri sozleri

Fanaa Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Rehan Qadri karakterini Aamir Khan, Zooni Ali Beg karakterini Kajol, Zulfikar Ali Beg karakterini Rishi Kapoor, Zeenat karakterini Lara Dutta, Dr. Malini Tyagi karakterini Tabu canlandırmaktadır.

Fanaa Filminin Konusu: Çok güzel bir kız olan Zooni görme engelli bir kızdır. Birgün tur rehberi Rehan ile karşılaşır ve Zooni ile Rehan birbirlerine aşık olurlar. Zooni gözlerinden ameliyat olur fakat Zooni Rehan’ın ölüm haberi ile bir anda yıkılır. Geçirdiği göz ameliyatı ile gözleri açılan Zooni, Rehan’ı hiç görmemiştir. Rehan’dan bir çocuğu olan Zooni çocuğu ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Yıllarca Rehan’ın öldüğünü sanana Zooni bir gün evlerine yaralı bir şekilde gelen bir adam gelmesi ile herşey farklı bir şekle bürünür. Zooni daha sonra evlerine gelen ve iyileşene kadar evlerinde kalan adamın, çocuğun babası Rehan olduğunu öğrenmesi ile olaylar farklı boyut kazanır.

Fanaa filminin en güzel replikleri:

Doğru ile yanlış arasında seçim yapmak kolaydır.Asıl seçim, iki doğru ya da iki yanlış arasında yapılandır.Daha doğru ile daha az yanlış olanı seçmektir.

Rehan: Yoksa sen kör müsün?
Zooni: Bunu anlamadığına göre yoksa sen de mi körsün?
Rehan: Çok şükür değilim.
Zooni: Bu bir köre söylenecek bir şey mi?
Rehan: Eğer kör olsaydım bu muhteşem güzellikten mahrum kalırdım.

Rehan: Şimdi sen korkuyorsun?
Zooni: Kimsin sen? Tüm bunları nasıl bilebilirsin? Bilemezsin! Neler oluyor bana? Sesinde, nefes alışında onu duyuyorum. Hepsi aynı.
Rehan: Zooni, Benim Rehan. Senin Rehan’ın. Her ne yaptıysam asla kendimi affetmeyeceğim. Senden uzaklaşmak için kendime söz vermiştim. Daha fazla acı çekmeni istemedim. Belki de kapının önünde ölmek üzere olmam, Allah’ın bana bir cezası. Fakat hayatımı kurtardın ve şimdi yaşamak istiyorum. Seninle yaşamak istiyorum, oğlumuzla.

Rehan: Gözlere aşk çökmüş, ama ızdırap çeken gönlümün derinlerindedir. Bu akşam özellikle çok güzelsin.
Zooni: Gerçekten mi? Aslında aynı kişiye bakıyorsun.

Zooni: Nasıl tekrar beni terk edersin? Ne hakla? Senin hayatın artık benimki, duyuyor musun? Asla beni bırakıp gidemezsin, asla!

Rehan: Nefesim eksikti, kap atışım eksikti, her şeyimle ben eksiktim. Ama şimdi ay öyle güzel ki gökyüzü öyle güzel ki. Ve şimdi her şeyimle senindim.fanaa resimli replikleri

Rehan: Bana kendi kaleme gol attırdın, Zooni. Seni o trenden asla indirmemeliydim. Fakata yapamadım. Ve seni daima seveceğim.

Zooni: Seni seviyorum, Rehan. Seni seviyorum.

Rehan: Rehan’ı sevdiğinden daha çok seviyorum seni.

2.97/5 (31)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.