Emma Watson Sözleri

Emma Watson’un Söylediği Sözler, Emma Watson’un Hayatı, Emma Watson’un Harry Potter İle İlgili Sözleri, Emma Watson’un Hermione Granger Hakkında Sözleri.

Daha önceki yazılarımızda Emma Watson kimdir ondan bahsetmiştik bu yazımızda ise Emma Watson‘un röportajlarından alınmış sözlerine yer vereceğiz.

Tam adı Emma Charlotte Duerre Watson olan İngiliz oyuncu, model Emma Watson‘un sözleri:

Orada hiçbir çifte standart olamaz.  Eşit saygı olmalı. Üniversiteler değişim için önemli bir katalizör olabilir. Tüm beyin gücünün üniversitelere öncülük etmesi için değer verilmesine, tüm kadın ve kızların güçlendirilmesine ve güvenliğinin sağlanmasına ihtiyacımız var. Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Olarak Cinsiyet Ayrımcılığı İçin Mücadele Amacıyla Kadın İçin Erkek (HeForShe) Kampanyasının Tanıtım Toplantısında Yaptığı Konuşma.

Her zaman Elizabeth Taylor karşısında büyülenmişimdir.

Çoğu insan nazik ama bazıları size sanki hayvanat bahçesinde sergilenen bir şeymişsiniz ve gerçek duygulara sahip gerçek insan değilmişsiniz gibi bakıyor.

Bir gün okuldan gelip matematik çalışırken bir dakika sonra kendimi gala elbisesiyle bulabiliyordum.

Ben Hermione’nin sonunda bekâr kalacağına inanıyorum. Harry Potter film serisinde canlandırmış olduğu Hermione Granger karakteri ile ilgili olarak.

Hermione’nin bazı lafları beni bu kız ne yapmaya çalışıyor diye düşündürüyor

Her zaman Amerika’yı çok sevmişimdir. Harry Potter Filmi ile buraya geldiğimde, herkes çok sıcak davranıyordu.

Bu başıma gelen en korkutucu şey, bu bana olan en büyük şey ve bu başıma gelen en iyi şey! Film çevirmekten gerçekten ve insanların bana baktıklarını düşünmekten çok hoşlanıyorum. Bu çok gurur verici.

Asla bir kadın olarak görülmek konusunda korkunç bir endişem olmadı.Emma Watson sozleri

Benim bir aksiyon figürü olarak görünmem inanılmaz. Birkaç ay içinde tüm ufaklıklar kafamı koparmaya başlayacak.

Çok küçükken, radyoda çalan şarkıya eşlik ederken büyük annem ‘’Neden Amerikan aksanıyla söylüyorsun?’’ demişti. Sanırım dinlediğim müziklerin çoğunun Amerikan müzisyenler tarafından söylenmesinden kaynaklanıyor.

3.22/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.