Dünyanın En Şanslı Kızı-Jessica Knoll

New York Times’ın En Çok Satan Romanlarından; Dünyanın En Şanslı Kızı

İngilizce özgün adı Luckiest Girl Alive olan Dünyanın En Şanslı Kızı adlı roman Amerikalı yazar Jessica Knoll tarafından 2015 yılında yayımlanmıştır.

Jessica Knoll’un Dünyanın En Şanslı Kızı kitabı 2016 yılında ülkemizde Yabancı Yayınları etiketi ile raflarda yerini almıştır.

Yabancı Yayınları tarafından yayımlanan Jessica Knoll’un Dünyanın En Şanslı Kızı kitabının Türkçe çevirisini Murat Karlıdağ yapmıştır.

Murat Karlıdağ tarafından Türkçe çevirisi yapılan Jessica Knoll’un Dünyanın En Şanslı Kızı kitabı 400 sayfadan oluşmaktadır.

Yayım hakları 35 ülkeye satılan Dünyanın En Şanslı Kızı 2015 yılının en başarılı çıkış romanı olarak adlandırılıyor. 2016 Edgar Ödülü En İyi Çıkış Romanı finalisti olan bu gizem yüklü romanın film haklarını Lionsgate, uyarlamasının yapımcılığını Reese Witherspoon üstlendi.

Elinizden bırakmanız imkânsız! Reese Witherspoon

New York Times Instant Bestseller, Usa Today Instant Bestseller, Publıshers Weekly Bestseller, Ibooks Bestseller, Indiebound Bestseller, B&N Bestseller Mükemmel hayatı mükemmel bir yalandı.

Ani FaNelli, prestijli Bradley Okulu’nda okurken yaşadığı şoke edici ve aşağılayıcı bir olay yüzünden hayatını yeniden inşa etmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise cazip bir işi, pahalı giysileri; ve yakışıklı, asil bir nişanlısı vardı; elde etmek için çok uğraştığı mükemmel hayata ulaşmaya fazlasıyla yakındı. Fakat Ani’nin bir sırrı vardı. Geçmişinden gelen ve hâlâ onun peşini bırakmayan, gün yüzüne çıkıp her şeyi berbat etmesi an meselesi olan, özel ve acı dolu bir sır… Olağandışı anlatımı ve tahmin bile edemeyeceğiniz şaşırtıcı olaylarla dolu olan Dünyanın En Şanslı Kızı, “her şeye sahip olmaya” çalışan birçok kadının yaşadığı dayanılmaz baskıyı gözler önüne sererken, okuru sivri dili ve acımasız hırsı ile korkunç bir gerçeği gizli tutmaya çalışan, düşündüğünüzden çok daha yüce gönüllü bir kahramanla tanıştırıyor.

Ancak soru şu ki; Ani’nin sessizliğini bozması, uğruna savaştığı her şeyi kaybetmesine mi neden olacak, yoksa özgürlüğünü kazanmasını mı sağlayacak?

Kayıp Kız ve Trendeki Kız hayranları bu sürükleyici romanı heyecan verici bulacaklar. PEOPLE, Haftanın Kitabı

Karanlık, şaşırtıcı… zekice yazılmış… düşündürücü… Ortaya çıkan gerçekler şoke edici, kesinlikle elinizden bırakmanıza engel olacak olaylar sizi kitabın başından sonuna kadar sayfalara adeta yapıştıracak. Entertainment Weekly

Farklı, esprili, sivri dilli ve şaşırtıcı… Dünyanın En Şanslı Kızı başından sonuna kadar beni kendine bağladı. Kesinlikle bayıldım. Lauren Weisberger

Kayıp Kız’ı sevdiniz mi? Söz veriyoruz Dünyanın En Şanslı Kızı en az onun kadar bağımlılık yaratıcı. Good Housekeeping

Jessica Knoll’un Dünyanın En Şanslı Kızı kitabından alıntılar:

En korkunç acılar, sessiz çekilen acılardır.dunyanin en sansli kizi jessica knoll

Hatıralar iz bırakır. Gözyaşı gibi silemezsin.

Bir kadını sevmek, diğer bütün kadınları unutmayı gerektirir.

İç yüzünü keşfetmediğin kimseyle dost olmaya kalkışma!

Sana acı veren her şeyi bırak.

Gerçekten seven ve senin olan birisi, senden başkasına gitmez.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.