Dünya Savaşı Z Replikleri

Dünya Savaşı Z Filminden En Güzel Replikler, Brad Pitt’in Filmlerinden En Güzel Replikler, Brad Pitt’in Filmleri, Dünya Savaşı Z Filminin Oyuncuları Kimlerdir, Dünya Savaşı Z Filminin Konusu Nedir, Dünya Savaşı Z Filminin Yönetmeni Kimdir, Dünya Savaşı Z Filmi Hangi Kitaptan Uyarlanmıştır.

Özgün adı World War Z olan Dünya Savaşı Z filmi 21 Haziran 2013 tarihinde vizyona girmiştir. Dünya Savaşı Z filminin yönetmenliğini Marc Forster yapmıştır.

Dünya Savaşı Z Filminin Oyuncuları: Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale, Ludi Boeken, Matthew Fox

Dünya Savaşı Z filminde; Gerry Lane karakterini Brad Pitt, Karin Lane karakterini Mireille Enos, Yüzbaşı Speke karakterini James Badge Dale, Jurgen Warmbrunn karakterini Ludi Boeken, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri Paraşüt askerini Matthew Fox canlandırmıştır.

Dünya Savaşı Z Filminin Konusu: Zombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insanoğlu ikiye ayrılır. Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks’un aynı adlı kitabından uyarlandı.

Dünya Savaşı Z filminden replikler:

Dokuzumuz aynı bilgiye bakıp aynı sonuca varıyorsak onuncu adamın görevi karşı çıkmaktır. Ne kadar olanaksız görünürse görünsün onuncu adam diğer dokuz kişinin yanıldığı varsayımını araştırmalıdır.

Bunlar Kudüs Kurtuluş Kapıları.

Kurtardığımız her insan, savaşacak bir zombi az demek.

Savaşabiliyorsanız savaşın. Birbirinize yardım edin. Her şeye hazırlıklı olun. Savaşımız daha yeni başladı.Dunya Savasi Z Replikleri

Tabiat ana bir seri katildir. Ondan iyisi yoktur. Daha yaratıcısı da. Ama tüm seri katiler gibi içinde yakalanma arzusu vardır. Kimse çıkıp üstlenmezse, o dahice suçların ne anlamı var ki? Bu yüzden; kırıntılar bırakır. Zor olan kırıntıları görebilmektir. O yüzden on yıl okursun. Çünkü ipuçları onlardır. Bazen bir virüsün en acımasız yanı diye düşündüğün şey, aslında zırhının içindeki zaafıdır. Zaaflarını güçlü yanıymış gibi kamufle etmeyi çok sever.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.