Dünya Arkadaşlık Günü Sözleri

Dünya Arkadaşlık Günü İle İlgili En Güzel Sözler, Dünya Arkadaşlık Günü Ne Zamandır, Dünya Arkadaşlık Günü Hangi Gün, Dünya Arkadaşlık Günü Nedir, Dünya Arkadaşlık Günü Niçin Kutlanır, Dünya Arkadaşlık Günü Neden Kutlanmaktadır, Dünya Arkadaşlık Günü Hakkında.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Dostluk Günü olarak 30 Temmuz olarak kararlaştırmış fakat bazı ülkeler de ise Ağustos ayının ilk Pazar günü kutlanır. Daha önceki yazılarımızda arkadaşlık ile ilgili özlü sözleri paylaşmıştır. Şimdi de Dünya Arkadaşlık Günü için bazı güzel arkadaşlık ve dostluk ile ilgili sözleri:

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin arkadaşım.

Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez…

Gerçek kardeş: İlk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Kurşun sesi kadar hızlıdır yaşamak ama zordur kurşunu havada, sevdayı yürekte tutmak. Alışkın olsa da yürek ayrılıklara yoktur kitabımızda dostları unutmak.

Kardeş zorunlu arkadaş. Arkadaş seçilmiş kardeştir.

Hakiki arkadaşlık sıhhatten farksızdır değeri ancak kaybedilince anlaşılır.

Gerçek dostlar yıldızlar gibidir karanlık çöktüğünde belli olurlar, olurda bir gün üzerine karanlık çökerse en parlak yıldızın ben olduğumu unutma.

İnsanlar bir gün ölür ama unutma arkadaşlar hiç bir zaman ölmez.dunya arkadaslik gunu nedir sozleri

Tek aşk sevgi değildir, dostluk ve arkadaşlıktır.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

3.1/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.