Deadpool Replikleri

Fantastik Dörtlü, Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Thor, Daredevil, Kaptan Amerika Gibi Çizgi Romanları İle Bildiğimi Amerikalı Çizgi Roman Yapımcısı Marvel’in Çizgi Roman Karakteri Deadpool Sinemaya Uyarlandı.

Deadpool Kimdir?

Kansere yakalanan eski özel kuvvetler görevlisi Wade Wilson tedavi için daha önce hiç denenmemiş bir bilimsel çalışma olan Weapon X programına katılır. Tedavi uygulaması sonrası bildiğim süper kahramanlara benzemeyen umursamaz, esprili yeni bir süper kahraman Deadpool ortaya çıkar. Deadpool filminde Deadpool’u Ryan Reynolds canlandırmaktadır.

Deadpool Filminin Yönetmeni Kimdir?

Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller’dir.

Deadpool Filminin Senaryosu Kime Aittir?

Deadpool filminin senaryosu Simon Kinberg’e, hikayesi ise Paul Wernick, Rhett Reese’ye aittir.

Deadpool Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Deadpool filminde Ryan Reynolds, Karan Soni, Ed Skrein, Michael Benyaer, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Style Dayne, Kyle Cassie, Taylor Hickson, Ayzee, Naika Toussaint, T.J. Miller, Randal Reeder, Isaac C. Singleton Jr., Gina Carano, Morena Baccarin rol almıştır.

Deadpool Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Deadpool filminde; Wade Wilson yani Deadpool karakterini Ryan Reynolds, Dopinder karakterini Karan Soni, Vanessa Carlysle yani Copycat karakterini Morena Baccarin, Ajax karakterini Ed Skrein, Weasel karakterini T.J. Miller, Angel Dust karakterini Gina Carano, Negasonic Teenage Warhead karakterini rianna Hildebrand canlandırmıştır.

Deadpool Filminin Konusu:

Özel kuvvetlerde çalışmış olan eski özel kuvvetler görevlisi Wade Wilson, özel kuvvetlerden ayrıldıktan sonra kendi haline takılan bir adamdır. Wade Wilson kanser olduğunu öğrendiğinde bilimsel bir projeye katılır. Kanser teşhisi konulan Wade Wilson’a daha önce denenmemiş bir tedavi uygulanır. Fakat Weapon X adlı bir program Wade Wilson’u eskiden daha iyi hale getireceği vaad eder. Uygulanan program ile yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Bildiğimiz süper kahramanların aksine esprili, umursamaz bir süper kahraman Deadpool.

Deadpool eğlenceli bir film olmasına rağmen bol küfür ve argo kelimeler içermektedir.

Deadpool filminden en güzel replikler:

Ajax: Kapatma tuşun var mı senin?
Wade Wilson: Evet, prostatın tam altında.

Negasonic Teen! Bu ne laan! Duyduğum en süper isim!

Kör, yaşlı ve siyah olması haricinde o benim için Batman’in Robin’i gibidir. Ve sanırım bana aşık. Durun bir saniye. Kesin Robin de Batman’e âşıktı.

Buradan kurtulamayacak tek şey var o da espri anlayışın.

Büyük güç büyük sorumsuzluk getirir.

Süper kahramanlığın iyi ve kötü yanlarını söyleyelim. İyi yanı; Sınırsız karı kız, çamaşırhanede indirim, başlangıç hikâyesi ve kalabalık kadrolu kârlı film anlaşmaları. Kötü yanı ise, hepsi de bir avuç, kendisini bir b.k sanan ezik tayfası!Deadpool Replikleri

Güçlerini utanç verici ve pervasız bir şekilde kullanıyorsun.

Ölü ya da diri her türlü götüreceksin demek!

İnsanların fikrinin değiştiğini görmekten başka hiçbir şey içimi ısıtmıyor.

Bir parola bulmanız gerekiyor beyler. ”Domuz etine fasulye” olsun bence.

Öyle bir suratım olsaydı sanırım ben de maske takardım.

3.92/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.