Daniel Radcliffe Sözleri

Daniel Radcliffe’nin Söylediği Sözler, Harry Potter’ın Sözleri, Daniel Radcliffe’nin Film Sözleri, Daniel Radcliffe’nin Horns Boynuzlar Filmindeki Canlandırdığı Ig Perrish Karakteri Hakkındaki Sözleri, Daniel Radcliffe’nin Fobileri Nelerdir, Harry Potter Karakterini Kim Canlandırıyor Oynuyor, Daniel Radcliffe’nin Oynadığı Filmler ve Diziler, Daniel Radcliffe’nin Yaşı, Daniel Radcliffe’nin Hayatı, Daniel Radcliffe’nin Resimleri, Daniel Radcliffe’nin Ülkesi, Daniel Radcliffe Hakkında.

Tam adı Daniel Jacob Radcliffe olan Daniel Radcliffe’nin sözlerine yer vermeden önce Daniel Radcliffe kimdir kısaca tanıyalım.

Daniel Radcliffe 23 Temmuz 1989 tarihinde İngiltere’nin başkenti Londra’da doğdu. Annesi Marcia Gresham BBC tarafında çekilen bazı filmlerde rol almış biridir.

Harry Potter seri filmlerinin başkarakteri Harry Potter’ı canlandıran Daniel Radcliffe, canlandırmış olduğu Harry Potter karakteri ile tüm dünya tarafından tanınan bir isim haline geldi.

Daniel Radcliffe, Sevdiklerini Öldür, Siyahlı Kadın, Aralık Çocukları, Boynuzlar, Simpson Ailesi, Harry Potter filmlerinde rol almıştır.

Daniel Radcliffe’nin boyu 165 cm’dir.

Daniel Radcliffe’yi biraz tanıdıktan sonra Daniel Radcliffe’nin sözlerine yer verebiliriz.Daniel Radcliffe kimdir Sozleri

Harry Potter karakteri ile dünya çapında üne kavuşmuş olan Daniel Radcliffe’nin sözleri:

En büyük fobim hamamböcekleridir.

Bu şeytani karakteri canlandırdığım için çok ama çok heyecanlıyım. Orijinal adı Horns olan Boynuzlar filmindeki canlandırdığı Ig Perrish rolü için.

3.54/5 (26)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.