Daisy Replikleri-Papatya Replikleri

Güney Kore Filmlerinden En Güzel Replikler, Daisy Papatya Filminden En Güzel Replikler, Daisy Papatya Filminin En Güzel Replikleri, Daisy Papatya Filminden En Güzel Sözleri, Daisy Papatya Filminin Oyuncuları, Daisy Papatya Filminin Karakterleri, Daisy Papatya Filminin Konusu, En Güzel Romantik Filmlerden Unutulmaz Replikler.

İngilizce adı Daisy olan 2006 yapımı Güney Kore filmi Daisy romantik ve dram ağırlıklı bir filmdir.

Daisy yani Türkçe ismiyle Papatya 2006 yapımı Güney Kore filmi. Aşk, dram ve aksiyon bir arada olsun diyorsanız bu güzel Güney Kore yapımı filmi kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Filmin başrollerinde Uzakdoğu sinemasının güzel oyuncusu Gianna Jun ve yakışıklısı oyuncusu Woo Sung Jung oynamaktadır.
Güzel bir kız olan Hye Young ( Gianna Jun ) ve ona papatyalar gönderen bir aşık Park Yi ( Woo Sung Jung )

Daisy-Papatya Filminin Oyuncuları: Gianna Jun, Jung Woo-sung, Lee Sung-Jae, Ho-jin Jeon, David Chiang

Daisy-Papatya filminde; Park Yi karakterini Woo-sung Jung, Hye-young karakterini Ji-hyun Jun, Jeong Woo karakterini Sung-jae Lee canlandırmıştır.

Daisy-Papatya Filminin Konusu: Hye-Young, Amsterdam’da yaşayan genç ve güzel bir ressamdır. Şehrin en işlek meydanında insanların resimlerini yaparak ve kendi tablolarını satarak geçimini sağlamaktadır. Park Yi ise, şehirde uluslar arası uyuşturucu trafiğinde önemli rol oynayan Kore mafyasının emrindeki bir kiralık katilidir. Park Yi, bir papatya tarlasında resim yaparken gördüğü Hye-Young’a aşık olur.. Onun çalıştığı meydanı karşıdan net bir şekilde gören bir daire kiralar ve hergün onu izler. Ancak kendini gösterme cesaretini bulamaz. Bunun yerine hergün saat 4.15’de onun dükkanının önüne bir demet papatya bırakıp, ‘’çiçekler’’ diye bağırıp ortadan kaybolmaktadır. Bu gizemli hayranından hergün aynı saatte çiçekler alan Hye-Young, hiç görmediği bu adama aşık olmuştur.

Bir gün, Hye-Young kalabalık meydanda çalışırken, tesadüfen saat 4.15’de elinde bir demet papatya ile karşısına bir adam çıkar. Ama bu adam, uyuşturucuların peşindeki İnterpol dedektifi Jeong Woo’dur ve o sırada takiptedir. Ama bunlardan habersiz Hye-Young, bu adamı kendisine hergün çiçekler gönderen, papatya tarlasında karşıya daha rahat geçebilsin diye onun için küçük bir köprü yapan katil Park Yi sanar. Dedektif Woo’da Hye-Young’a aşık olmuştur. Ama Hye-Young için tesadüfler gerçek aşkın yönünü şaşırtmış, biri katil, diğeri polis iki adamı da içinden çıkılması zor bir dönemece sokmuştur.

Daisy-Papatya filminden en güzel replikler:

Park Yi: Çiçekler aşkı getirebilir fakat aynı şekilde ölümü de. Üstümdeki barut kokusunu çıkarması umuduyla onun resmedeceği çiçekleri yetiştirmeye başladım. Lakin ruhumun derinliklerindeki koku hiç kaybolmuyor.

Park Yi: Onu ilk gördüğüm zamanı hatırlıyorum.15 Nisan. İlk defa bir adamı öldürdüğüm günden sonraydı… Ondan sonra, her gün ona papatyalar göndermeye başladım… Onun sayesinde, Van Gogh, Monet ve Rembrandt’ı öğrendim.

Park Yi: Tek istediğim seni mutlu etmekti. Üzgünüm.

Hye Young:Daisy Papatya film Replikleri Neden çiçek gönderiyor ama hiç ortaya çıkmıyor?

Hye Young: Artık seni aklımdan çizebiliyorum.

Park Yi: İlk başta, bu sevgi dolu genç kıza yardım etmek istedim. Bir köprü inşa ettim ve sen bana resmini verdin. Ben papatyalar göndermeye başladım. Ama inşa ettiğim köprü, senle ben arasındaki bir köprüye dönüştü. Daha sonra, o gittikten sonra çok üzüldüğünü gördüm. Bu yüzden ortaya çıktım. Şimdi sana kalbini geri vereceğim.

3.79/5 (42)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.