Daenerys Targaryen Replikleri-Game of Thrones

Daenerys Targaryen Gerçek Adı, Daenerys Targaryen Kimdir, Khaleesi Kimdir, Khaleesi Gerçek Adı,Taht Oyunları Khaleesi Replikleri, Game of Thrones Daenerys Targaryen İzle, Game of Thrones Daenerys Targaryen Sözleri, Game of Thrones Daenerys Targaryen Replikleri, Game of Thrones Daenerys Targaryen Karakteri, Taht Oyunları İzle, Taht Oyunları Karakterleri Daenerys Targaryen, Taht Oyunları Karakterlerinin İsimleri Daenerys Targaryen, Taht Oyunları Daenerys Targaryen Replikleri kitapsozler.com adresinde.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Home Box Office (HBO) kanalında yayınlanan orijinal adı Game of Thrones olan Taht Oyunları dizisinde Emilia Clarke‘nin canlandırdığı Dothrakilerin Khaleesi, Ejderhanın Annesi, Fırtındoğan Daenerys Targaryen karakterinin karakterinin replikleri:

Daenerys Targaryen: İnsanlar zincirlerini sevmeyi öğrenir.

Daenerys Targaryen: Lekesizler! Öldürün sahipleri, öldürün askerleri, kamçısı olan kim varsa öldürün ama hiçbir çocuğa dokunmayın. Gördüğünüz her kölenin zincirini çözün!

Jorah Mormont: Şehri almanı için bir sebep yok.
Daenerys Targaryen: Yunkai de kaç tane köle var?
Jorah Mormont: En az 200.000.
Daenerys Targaryen: Şehri almak için 200.000 sebebimiz var.

Daenerys Targaryen: Sör Jorah, Dothraki dilinde nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.
Jorah Mormont: Dothraki dilinde teşekküre karşılık bir kelime yoktur.

Daenerys Targaryen: Bir ejderha, köle değildir.

Daenerys Targaryen: Lekesizler! Hayatınız boyunca köleydiniz. Artık özgürsünüz. Gitmek isteyen varsa gidebilir, kimse ona dokunmayacak. Size söz veriyorum. Benim için savaşacak mısınız? Özgür adamlar olarak!

Daenerys Targaryen: Ben genç bir kızım, savaş konusunda tecrübesizim ama senin gibi görmüş geçirmiş bir komutan beni nasıl yenmeyi planladığınızı belki anlatır.

Daenerys Targaryen ReplikleriDaenerys Targaryen: Ben Dothrakilerin Khaleesi’yim! Büyük Khal’ın karısıyım ve içimde çocuğunu taşıyorum. Bir daha bana el kaldıracak olursan kaldıracak bir elin kalmaz.

Daenerys Targaryen: Ben sıradan bir kadın değilim. Benim hayallerim gerçek olur.

Daenerys Targaryen: Ben bir Dothraki Khaleesisiyim.

3/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.