Çok Hayal Kuran Çocuk-Şermin Çarkacı

Çok Hayal Kuran Çocuk; Oyuncu Anne Şermin Çarkacı’dan Güzel Bir Kitap Daha Kitapseverler İle Buluştu.

Daha önce web sitemizde Oyuncu Anne olarak bilinen Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne, Başlarım Şimdi Anneliğe, Oyun Takvimi 2016 Her Güne Bir Oyun kitapları ile ilgili alıntıları yayınlanmıştık.

Şimdi bu yazımızda Şermin Çarkacı’nın Çok Hayal Kuran Çocuk adlı kitabı ile ilgili bilgileri ve alıntıları paylaşacağız.

Okul öncesi çocuk kitaplarından olan Şermin Çarkacı’nın Çok Hayal Kuran Çocuk kitabı Elma Yayınevi tarafından 2015 yılında yayımlandı.

Yayınlanır yayınlanmaz kısa bir sürede çok satanlar listesine giren Şermin Çarkacı’nın birçok kitabı gibi Hayal Kuran Çocuk kitabı da çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu.

Şermin Çarkacı’nın Çok Hayal Kuran Çocuk kitabı 48 sayfadır.

Şermin Çarkacı’nın Çok Hayal Kuran Çocuk kitabından alıntılar:

Oyuncu Anne düşler diyarında gezintiye çıkmış diye duyduk. Ona eşlik etmek ister misiniz? Pamuktan bulutların üzerine atlamış bu sefer. Bir çöllerde, bir okyanusta görülmüş. Sevecen yağmurlar altında ıslanıp eğlenmiş, kutuplarda neşeyle titremiş. Hayal kurdukça rengârenk yapmış her yeri. En çok hayal kuranın daha çok hayal kazandığı, içi içine sığmayan bir hikâye bu…

Biz hayal perisinin gerçek olduğuna inanıyoruz.

cok hayal kuran cocuk kitap sermin carkaciYumuşacık, sıcacık yatağımızda uykuya daldığımızda başlıyor her şey. Ama yalnızca uykudayken değil, onu her an yanında tutmalı insan. Sandalına atlayıp dalgaların müziğine kulak vermeli, gökyüzünün mavisinde maceralara atılmalı, bir göçmen kuşla yol arkadaşlığı yapmalı. Güneşin turuncu ışığına bulanmalı, o nereye vuruyorsa oraya gitmeli…

Hayal kurabiliyorsak ne mutlu bize. Uzattık elimizi, haydi atlayın sandalımıza.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.