Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural-Adem Güneş

Pedagog Adem Güneş’in Çocuklar Hakkındaki Kitapları, Pedagog Adem Güneş’in Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural Kitabını Oku, Pedagog Adem Güneş’in Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural Kitap Sözleri, Pedagog Adem Güneş’in Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural Kitabı Hakkında.

2015 yılında Timaş Yayınları’ndan çıkan Pedagog Adem Güneş‘in Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural kitabı 216 sayfadan oluşmaktadır.

Birçok anne baba onlarca kitabı uzun uzadıya okumak yerine; çocuk eğitiminin temelini oluşturan, kısa, öz, uygulanabilir bilgilere “kolayca” erişme ihtiyacı hisseder.

Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak, “olmazsa olmaz” konuların özeti şekilde hazırlandı.

“Güvenli bağlanma”dan “dikkat dağınıklığı”na, “sahte benlik” oluşumundan “duyarsızlığa”, “mahcubiyet” kavramından “minnet duygusu”na kadar, her yetişkinin bilmesi gereken çocuk eğitimine dair 100 temel kural bir araya getirildi.

Pedagog Adem Güneş’in Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural kitabından alıntılar:

Bir aile ziyaretinde buzdolabının üzerinde küçük kağıtlara yazılmış notlar gördüm… ”Okuyabilir miyim?” diye izin isteyip birkaç tanesine göz attım… Notların birinde ”Hiçbir çocuk davranış bozukluğu ile dünyaya gelmez” yazıyordu, bir diğerinde ”Minnet duygusu, çocuğu edilgen hale getirir” diye not düşülmüştü.

Bu eserin ortaya çıkmasında birçok kişinin emeği var.cocuk egitiminde 100 temel kural adem gunes

Timaş Yayın Yönetmeni İhsan Sönmez Bey, kitabın mizanpajından kapağına kadar her aşamada entelektüel birikimlerini esirgemedi…

Hiçbir kitabımızda desteğini hiç esirgemeyen, ”Anne babaların bu konuları bilmeye ihtiyacı var” diye kendi anneliğinden de destek alan değerli Tuba Kabacaoğlu Hanımefendi bu eserde de bizi hiç yalnız bırakmadı.

4.25/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.