Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm-Hatice Kübra Tongar

Çocuk Eğitiminde İle İlgili Okunması Gereken Bir Kitap; Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm

Türkiye’nin ilk interaktif çocuk CD projesi olan ‘’Muallim Çocuk’’un metinlerini yazan Hatice Kübra Tongar’ın yeni kitabı Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler kitabı raflarda yerini aldı.

Çocuk eğitimi hakkında bilinmesi gereken bilgilerin yer aldığı Hatice Kübra Tongar’ın Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm kitabı Hayykitap etiketi ile piyasaya çıktı.

Hatice Kübra Tongar’ın Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm kitabı Hayykitap tarafından 2016 yılının Eylül ayında çıktı.

Hayykitap tarafından yayımlanan Hatice Kübra Tongar’ın Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm kitabının sayfa sayısı 266’dır.

Fıtrat Pedagojisi ve Peygamberlerin Çocuk Eğitimi Metotları kitaplarının yazarı Hatice Kübra Tongar’dan tüm annelere hediye…

İşte bu kitap, ilk anından itibaren bedeninde ve ruhunda sayısız mucizeye ev sahipliği yapan anneler için yazılmıştır. Her anne yaşadığı sürecin ‘zahmet’ değil; aslında küçücük adımlar atarak muhabbetle sürdürülebilecek bir ‘rahmet’ sağanağı olduğunu bilsin diye kaleme alınmıştır.

Hatice Kübra Tongar’ın Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm kitabından alıntılar:

İnsan doğar, büyür, sever ve evlenir. Kadın ve erkeğin muhabbetle kurulmuş ‘sevgi bağı’ yeni bir hayatın ilk tohumlarını atar. Her ne kadar doğal ve fıtrî bir süreç olsa da, bir kadının ‘anne adayı’ olması sanıldığı kadar kolay değildir. Bilakis ihtimal oranında bakıldığında milyonda bire tekabül eden bir ‘mucize’ yolculuğudur.cocuk-egitimi-hatice-kubra-tongar

Anne-çocuk ilişkisinin temelini oluşturan ‘bağlanma’ süreci nasıl olmalı, yemek savaşlarını gün yüzüne taşıyan beslenme sürecinin doğallığı nasıl korunmalı, bebeklik ve çocukluk dönemini esir alan uykusuz geceler nasıl huzur içinde uykunun kollarına bırakılmalı soruları mercek altına alınmış; onlarca çözüm önerisi, örnekler ve pratik yöntemlerle birlikte annelerin başucuna armağan bırakılmıştır.

Çünkü annelik bir mucizedir ve her anne mucize bir çözümü hak eder…

2/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.