Claudio Ranier Sözleri

Teknik direktör Claudio Ranieri’nin Sözleri, Claudio Ranieri’nin Hayatı, Claudio Ranieri’nin Söylediği Sözler, Claudio Ranieri’nin Unutulmaz Sözleri, Claudio Ranieri’nin Futbol Hakkındaki Sözleri, Claudio Ranieri’nin Trabzonspor İle İlgili Sözleri, Claudio Ranieri’nin Spor İle İlgili Sözleri, Claudio Ranieri’nin Resimleri, Claudio Ranieri’nin Biyografisi, Claudio Ranieri’nin Teknik Direktörlük Yaptığı Takımlar, Claudio Ranieri’nin Futbol Oynadığı Kulüpler, Claudio Ranieri’nin Ülkesi, Claudio Ranieri Hakkında.

İtalyan teknik direktör ve eski futbolcu Claudio Ranieri’nin sözlerine yer vermeden kısaca Claudio Ranieri kimdir tanıyalım.

İtalyan antrenör ve eski futbolcu Claudio Ranieri, 20 Ekim 1951 tarihinde İtalya’nın başkenti Roma’da doğmuştur.

Claudio Ranieri, profesyonel futbolculuğa 1973 yılında İtalya’nın Roma takımında başlamıştır. Claudio Ranieri Daha sonra Catanzaro, Catania ve Palermo takımlarında forma giymiştir.

Claudio Ranieri, Lametini, Puteolana, Cagliari, Napoli, Fiorentina, Valencia, Atletico Madrid, Chelsea, Valencia, Parma, Juventus, Roma, İnter, Monaco, Yunanistan Milli Takımı, Leicester City takımlarında teknik direktörlük yapmıştır.

Claudio Ranieri’nin hayatından biraz bahsettikten sonra tecrübeli teknik direktör Claudio Ranieri’nin sözlerini paylaşmakta sıra.

İtalyan antrenör ve eski futbolcu Claudio Ranieri’nin sözleri:

Gerçekten üzgünüm. Kendisinin hakkımda söylediklerinin tek sebebi benden korkmasıydı. O’nun tarzı bu. O bu şekilde yaparak karşısındakini alt etmeyi amaçlıyor ancak bunu bana karşı yapamadı. Jose Mourinho’nun Chelsea’den ayrılmasının ardından söylediği sözler.

Onu durdurabilmenin tek yolu stadyumun ışıklarını kapatmaktır. Claudio Ranieri’nin İnter forması giyen Adriano için yorumu.

Claudio Ranier SozleriÇok iyi bir maçtı. İnter Teknik Direktörü yaptığı dönemde Trabzonspor ile İnter arasındaki oynanan ve 1-1 biten maçtan sonraki yaptığı açıklama.

Şampanya ve pizza iyidir. Harika değil ama iyidir. Pizza karbonhidrattır, kaslar için iyidir. Leicester’ın teknik direktörlüğü yaptığı dönemde Leicester’ın Stoke City maçında gol yememesi üzerine takıma pizza ısmarlaması ile ilgili olarak.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.