Çikolatam Olur Musun?-Dilek Tarıncı

Dilek Tarıncı’nın Wattpad’ta Milyonlarca Kişi Tarafından Okunan Çikolatam Olur Musun? Hikayesi Kitap Oldu.

Yazar olmak isteyenlerin yeni durağı Wattpad, her geçen gün bir yazarı ünlü ediyor. Özellikle Wattpad’ta ünlü olan hikayeler Epsilon Yayınları, Ephesus Yayınları ve Müptela Yayınları gibi yayınevleri aracılığı ile kitap haline geliyor.

Yazar olma yolunda sanal dünyanın imkanlarından faydalanmak için şüphesiz en iyi yer Wattpad.

Bu yazımızda tanıtacağımız kitapta yine Wattpad’ın çok okunan hikayelerinden biri olan Dilek Tarıncı’nın Çikolatam Olur Musun? Romanı.

Dilek Tarıncı’nın ilk önce Wattpad’ta kaleme aldığı Çikolatam Olur Musun? Hikayesi Wattpad okuyucuları tarafında çok beğenilmesinin ardından 2016 yılında kitap olarak kitapseverler ile buluştu.

Wattpad yazarlarından Dilek Tarıncı’nın Çikolatam Olur Musun? Kitabı Epsilon Yayınları etiketi ile çıktı.

2016 yılında Epsilon Yayınları aracılığı ile yayımlanan Dilek Tarıncı’nın Çikolatam Olur Musun? Romanı 296 sayfadan oluşmaktadır.

Dilek Tarıncı’nın Çikolatam Olur Musun? Kitabından alıntılar:

Genelde küçük adımlar atan kadınımın bana koşarak gelmelerini sevdim ben.

Adel, hayatın yükünü taşıyamadığına karar verdiği bir günde, kendini bir uçurumun ucunda geride kalan her anısıyla vedalaşırken buldu. Gözleri daha fazla gözyaşlarını taşıyamazken kollarını iki yana açtı. Bir adım ilerledi ve rüzgâr saçlarını savurdu. Her şeyin bittiğini düşündü. Ona karşı sevgisini hiç gösterememiş annesinin tavırlarının, babasının yabancılığının, her gece başını yastığa yalnız koyuşlarının, soğuk odasının o kasvetli havasının…

Cikolatam Olur Musun Dilek TarinciHer şeyin. Rüzgâr tekrar bedenine saldırırken bu sefer savrulan tek şey saçları olmadı, dengesini kaybederken kendini boşluğa bıraktı… Ve tam son anda beline dolanan ellerinin sahibiyle hayatı hiç olmadığı kadar değişti. O adam, ölüme meyilli bir kızı onu yaşatacak kadar çok sevdi.

Yıkık bir ailenin, prenses ve kurbağa masalının, her an varlığını sonlandırmak isteyen bir kadınla onun için her şeyi göze alabilecek adamın gri hayatlarının deniz kokan hikâyesi…

3.23/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.