Çikolata Tadında Hikayeler-Akif Bayrak

Akif Bayrak’ın Kaleminden Bir Güzel Hikaye Daha; Çikolata Tadında Hikayeler

Yazar Akif Bayrak’ın Çikolata Tadında Hikayeler kitabı 2014 yılının Aralık ayında Yediveren Yayınları etiketi ile yayımlandı.

Yediveren Yayınları’ndan çıkan Akif Bayrak’ın Çikolata Tadında Hikayeler kitabı 304 sayfadan oluşmaktadır.

Akif Bayrak’ın akıcı bir dille yazdığı, güzel, nasihat veren, özlü, anlamlı sözleri bulacağınız birbirinden güzel hikayelerin yer aldığı Çikolata Tadında Hikayeler kitabını okumalısınız.

Çikolata Tadında Hikâyeler’i okurken hem içinizi ısıtacak hem de yüreğinize hiç duymadığınız hikâyelerle huzur verecek. İçinizdeki şükür okyanusuna yeniden yelken açtıracak.

Mutlu olmak için fazla kafa yormaya gerekmediğini, Çikolata Tadında Hikâyeler’in her birinde başka bir tat, başka bir ders olduğunu görecek ve mutluluğun aslında içimizde uyanmayı bekleyen bir nefes olduğunu fark edeceksiniz.

İçimizden birilerinin hayatından koparak gelen bu hikâyeleri keyifle okuyacak ve dostlarınıza tavsiye edeceksiniz!

Her hikaye kısa bir yolculuktur. Yanınıza almanız gereken sadece vicdanınızdır. Keyifli okumalar.

Akif Bayrak’ın Çikolata Tadında Hikayeler kitabından alıntılar:

Nerede güzel bir tat varsa orada mutlaka çikolata tadında hikayeler vardır.

Yattığı kanepeye iyice yerleşti. Ona göre, bu kırık kanepe büyük bir lükstü. Şu anda böyle bir ye bulduğuna şükrediyor, bunu Allah’ın kendisine bir lütfu olarak görüyordu. Zaten bu yaştan sonra saraylarda yaşayacak da değildi ya!

Kulağından gireni ağzından çıkaran insan makbul değildir. Bir kulağından gireni diğer kulağından çıkaran insan da makbul değildir. En değerli insan kulağından gireni, kalbine gömendir.

Bilmelisin ki; tecrübenin kaç yaş günü partisi yaşadığınızla ilgisi yoktur, ne tür deneyimler yaşadığınızla ilgisi vardır.

Bir gönül yapmak cami yapmak kadar sevaplı, bir gönül yıkmak bir cami yıkmak kadar veballi bir iştir. Hünkar ise hem cami yıkmadı, hem gönül yaptı.cikolata tadinda hikayeler akif bayrak kitaplari

Başarıya ulaşmak için tek yol çok çalışmak değil yüksek bilgi, beceri sahibi olup verimli çalışmaktır.

Hayatın akışında özgürlükleriniz sadece hapishanede değil, günlük yaşamınızda da yasaklarla kısıtlanabilir. İnsanların davranışları, en doğal insan hakları yasaklanabilir. Ama zihinleriniz, düşünceleriniz hapsedilemez. Onun içindir ki ilginçtir, birçok yazar, şair en güzel eserlerini fikirleri, düşünceleri nedeniyle mahkum edildikleri hapishanede yazmışlardır.

3.53/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.