Çikolata Kahvesi-Betül Aşık

Betül Aşık’ın Çikolata Kahvesi Romanı Çıktı.

Yazar Betül Aşık’ın Çikolata Kahvesi kitabı Çınaraltı Yayınları etiketi ile okurlarla buluştu.

Betül Aşık’ın Çikolata Kahvesi kitabı Çınaraltı Yayınları tarafından 2016 yılının Ekim ayında yayımlandı. Çınaraltı Yayınları tarafından yayımlanan Betül Aşık’ın Çikolata Kahvesi kitabı 384 sayfadan oluşmaktadır.

Üç kadın, üç hayat, üç hayal kırıklığı… Mavinin üç ayrı tonunda buluşan korkular, gidip gelmeler, umutlar… Kendini aramanın, arayıp da bulamama korkusunun kekremsi tadı.

Bir deniz kabuğu ne anlatır bir kadına? Bir şiir bir hayatı ne kadar değiştirebilir? Bir deniz kıyısı bir insanın nasıl hem en büyük tutkusu hem de en büyük korkusu olabilir?

Bir anne ne zaman vazgeçer yavrusundan? Kendini kaybettiğinde mi yoksa bulduğunda mı? Aşkı yanık bir elma kokusunda, dolunayın ışığında aramak için ne kadar çaresiz kalmak gerekir? Hemen geçer mi ki acılar?

Güzellik, makam, aristokratlık bir kadının ruhunu doyurmaya yeter mi? Bir kadın eksik yanı sandığı kişiyi günün birinde bütün gerçekliği ile görürse neler hisseder? Ait olmak mı kendisine ait olunmasını istemek mi zor olan?

Hayatlarında çok renk vardı. Tek renk eksikti o da çikolata kahvesi… Eksik bir rengin ve kokunun olduğu bir hayatta başlamıştı gizemli yolculukları. Birbirlerinden hem haberli hem de habersizdiler… Ve bir gün hepsi aynı renkte buluştular.

Geriye baktıklarında görmeyi umdukları en fazla ayak izleriyken kendilerine rastladılar. Nasıl da masum ve çaresizdiler…

Aradığımız belki de bir kahve kokusudur kim bilir? Tül ve mavi renk bulunacak rüyalarda çok şey var.cikolata-kahvesi-betul-asik

Bulacaklarınıza hazır mısınız!

Betül Aşık’ın Çikolata Kahvesi kitabından alıntılar:

İçinize çektiğiniz bir koku ya da kaybettiğiniz bir renktir çikolata kahvesi…

Belki senin de rengindir ve kokun…

2.55/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.