Çiçeklerimi Rüzgara Verdim-Debbie Macomber

Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Romanının Yazarı Kimdir, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabı Kaç Sayfadır, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabı Konusu, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabı Özeti, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabından Alıntılar, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabına Yapılan Yorumlar, Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Kitabından Sözler.

Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim kitabı Türkiye’de Martı Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

Martı Yayınları tarafından Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim kitabının Türkçe çevirisini Nilgün Birgül yapmıştır.

Nilgün Birgül’ün Türkçe çevirisini yaptığı Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim kitabı 464 sayfadır.

En iyi intikam yaşamaktır… Yaşamlarında yeni bir dönemece giren, üç nesilden üç farklı kadının, duygu kokan hikâyeleri…

Kaderin size gülmediğini düşünüyorsanız, birilerinden yardım beklemek yerine iç sesinizi dinlemenin vakti gelmiş demektir. Bu konuda hâlâ şüpheleriniz varsa, her şeyi geride bırakıp uzun bir yolculuğa çıkan üç nesilden üç farklı kadının ilham veren hikâyelerine kulak verin.

Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim, gönüllerde özel bir yeri olan ilk aşkları, tebessümle hatırlanan ilişkileri ve gençliğin saflığa bürünmüş heyecanlarını, kısaca hayatın desenini yüreklere işleyen bir roman.

En iyi intikam yaşamaktır.

Yıllardır çoksatanlar listelerinden inmeyen Debbie Macomber, seriye yüreklerinizi ısıtacak bir kitap daha ekliyor. Publishers Weekly

Harika karakterlerden oluşan Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim kitabının sonunu tahmin ettiğinizi sanabilirsiniz. Fakat romanı bitirdiğinizde yanıldığınızı göreceksiniz. Macomber işini biliyor, her zamanki gibi. Woman’s Day

Çiçeklerimi Rüzgâra Verdim, sorularına cevap arayan üç kadının muhteşem hikâyesi. Macomber’dan beklediğimiz mizah ve romantizm bu kitapta oldukça baskın, hem de ilginç bir yolculuk eşliğinde… Lesa’s Book Critiques

Debbie Macomber’in Çiçeklerimi Rüzgara Verdim romanından alıntılar:

Kaderin size gülmediğini düşünüyorsanız, birilerinden yardım beklemek yerine iç sesinizi dinlemenin vakti gelmiş demektir. Bu konuda hâlâ şüpheleriniz varsa, her şeyi geride bırakıp uzun bir yolculuğa çıkan üç nesilden üç farklı kadının ilham veren hikâyelerine kulak verin.

Çocuklar için küçük çaplı ve temalı doğum günü partileriyle işe koyulmuştu. Yarattığı onlarca konseptin arasında en popüler olanı Alis Harikalar Diyarı‘nda temalı çay partisiydi.

Grant’in boşanmak istediğini söylediği sabahı asla unutmayacaktı.

Onunla ve çocuklarla ne kadar az görüşürse, o kadar iyiydi. Temiz bir ayrılık en doğru şey olacaktı.cicekleri ruzgara verdim kitap Debbie Macomber

Öfkeyle sıktığım yumruğumu açıp avucumun mutluluk, neşe ve sevgiyle dolmasına izin vermem gerekiyordu.

Ölüm en sevdiğim iki insanı benden ayırmıştı. Başka hiçbir şeyin önemi yoktu. Sanırım ölmek istiyordum. Acı içinde yaşamaktansa ölmek daha kolaydı.

Eline dokunma biçimi. Sanki içindeki derin acıyı tanıyor ve bir şekilde onu nasıl dindireceğini biliyordu.

2.36/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.