Christoph Daum Sözleri

Alman Teknik Direktör ve Eski Futbolcu Christoph Daum’un Unutulmaz Sözlerini Bu Yazımızda Bulabilirsiniz.

Tam adı Christoph Paul Daum olan Alman teknik direktör Christoph Daum’u Türk halkı Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor’u çalıştırdığı için yakından tanımaktadır.

Beşiktaş ve Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamış olan Alman hoca Christoph Daum’un sözlerini sizler için araştırdık.

Ayrıca sitemizde birçok ünlü futbolcunun, teknik direktörünün, futbol adamının unutulmaz, ünlü futbol sözlerini bulabilirsiniz.

Christoph Daum’un sözleri:

Benim ne sosyal medyada ne de başka bir medya kuruluşunda Alman vatandaşlığımdan çıktığıma dair herhangi bir açıklamam olmadı. Bunlar tamamen hayal ürünüdür. Benim Türkiye’de geçmişimden sonra görüşüm her zaman aynı çizgide olmuştu. Türkiye benim 2. vatanımdır. Ama Türkiye aleyhine, her defasında başka ülkelerin aldığı değişik kararlardan sonra tabii ki kendi vatandaşlığımdan çıkmam mümkün değildir. Ama şunun bilinmesini isterim ki, Alman parlamentosunun aldığı sözde soykırım kararını ben de tasvip etmiyorum. Kısacası, Türkiye’ye haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Alman parlamentosu aldığı kararı mutlaka gözden geçirmeli. Zaten Türkiye kendi içişlerinde Ermeni meselesini çözmeye gayret gösteriyor.

İtalya’ya geri döneceğini düşünmüyorum. Şansını başka bir yerde deneyecektir. Mario Gomez ile ilgili olarak söylediği söz.

Ben transfer listemi hazırlamıştım Alex gerçekten transferi çok zor bir futbolcuydu Aziz Yıldırım Hakan Bilal Kutlualp ile Mahmut Uslu Alex transferi için adeta savaştı birçok defa Brezilya’ya seyahat ettiler gerçek budur.Christoph Daum Sozleri

Türk futbolcusu duygusal. Önemli olan bu duygusallığı iyi ayarlayabilmek.

Türkiye benim ikinci vatanım.

Almanya’da futbolcunun kalbine girmek zordur, Türkiye’de ise beynine.

Türkler için her şeyden önce şerefleri gelir.

2.63/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.