Chloe Grace Moretz Sözleri

Vogue, Marie Claire ve Elle Dergilerine Röportaj Vermiş Olan Amerikalı Genç Sinema Oyuncusu Chloë Grace Moretz’in Sözlerini Bu Yazımızda Paylaşacağız.

Chloe Grace Moretz gelecek vaat eden oyuncular arasında kendine yer bulmuş durumda. Genç yaşına rağmen sinema filmlerinde göstermiş olduğu performans ile izleyenleri büyülüyor.

Chloe Grace Moretz’in sözlerine yer vermeden önce kısaca Chloe Grace Moretz’in hayatından, oynadığı filmlerden bahsedelim.

10 Şubat 1997 doğumlu Amerikalı güzel oyuncu Chloë Grace Moretz genç yaşına rağmen birçok filmde rol almıştır.

Chloë Grace Moretz;  Dehşet Sokağı, Aşkın 500 Günü, Poker Evi, Saftirik Greg’in Günlüğü, Göster Gününü, Kanıma Gir, Hugo, Karanlık Gölgeler, Göster Gününü 2, Carrie: Günah Tohumu, Eğer Yaşarsam, Adalet, Karanlık Yerler, 5. Dalga gibi filmler de rol almıştır.

163 cm boyundaki genç oyuncu oynadığı filmlerde gösterdiği performans ile büyük beğeni toplamıştır.

Amerikalı sinema oyuncusu Chloe Grace Moretz’den kısaca bahsettikten sonra şimdi sırada Chloe Grace Moretz’in sözlerine yer verelim.

Chloe Grace Moretz’in röportajlarından alıntılar, sözleri:

Chloe Grace Moretz SozleriUmarım genç kadınlar için hedef koyulmasının ve onlara vücutlarından sunabileceği daha önemli şeylerin öğretilmesini gerçekten fark edersin… Kim Kardashian’ın çıplak selfie fotoğrafını paylaşması üzerine twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım.

18 yaşına girince herkes farklı davranmaya başladı.

Oynadığım tüm karakterleri benimle en ilişkili olanı Hugo’daki Isabel’di.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.