Charles Barkley Sözleri

Charles Barkley’in Unutulmaz Sözleri, Charles Barkley’in Söylediği Sözler, Charles Barkley’in Spor Sözleri, Charles Barkley’in Basketbol İle İlgili Sözleri, Charles Barkley’in Hakemler Hakkındaki Sözleri, Charles Barkley’in NBA Sözleri.

Bu yazımızda dünyaca ünlü NBA yıldızı basketbolcu tam adı Charles Wade Barkley olan Charles Barkley’in sözlerine yer vereceğiz.

Amerikan eski NBA oyuncusu olan NBA’in gelmiş geçmiş en iyi power forvetlerinden birisi olarak kabul edilen Charles Barkley’in sözleri:

Ailem ve kız arkadaşlarımla iyi bir ilişki. Hey! “LAR”ı yazma”. Charles Barkley’e yeni yıl dileği sorulduğunda verdiği cevap.

İnsanlar bana ribaunt tekniğini soruyorlar. Teknik şu. Şu lanet topu al!

Amerika’da milyoner 15 tane siyah adam var ve yarısı şu an aşağıda soyunma odasında. Bir All-Star maçı öncesi Charles Barkley’nin söylediği söz.

Maçlar dizilerimle çakışıyor. Charles Barkley resimleri sozleriBir maça geç geldiğinde muhabirlerden birisinin neden geç geldiğini sorması üzerine Charles Barkley’nin yanıtı.

Hakemleri dinlemem. Benden daha az para kazanan kimseyi dinlemem.

Magic mi? O gard değil ki. o Tanrı’ nı bir şakası. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gardını sorarlar o da Stockton demesi sonra muhabirin peki ya Magic yanıtı üzerine verdiği cevap.

2.86/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.