Cezayir Menekşesi-Burcu Büyükyıldız

Wattpad‘in Çok Okunan Yazarlarından Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi Hikayesi Kitap Oldu.

Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi kitabı kitapseverlerle buluştu.

Wattpad yazarlarından Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi adlı hikayesi kitap olan wattpad hikayeleri arasında yerini aldı.

Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi kitabı Ephesus Yayınları etiketi ile yayımlandı.

Yazar Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi romanı Ephesus Yayınları tarafından 2017 yılının Şubat ayında yayımlandı. Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi kitabının sayfa sayısı 528 sayfadır.

Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi kitabı yayımlanır yayımlanmaz büyük ilgi gördü. Kitapları çok satan wattpad yazarlardan olan Burcu Büyükyıldız‘ın birçok kitabı gibi Cezayir Menekşesi kitabı kısa sürede çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu.

Burcu Büyükyıldız‘ın wattpad romanlarını, kitaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Burcu Büyükyıldız hakkında bilgileri sitemizde Burcu Büyükyıldız Kimdir sayfasından okuyabilirsiniz. Ayrıca Burcu Büyükyıldız Kimdir sayfasında yazarın yayımlanan kitaplarını da bulabilirsiniz.

Burcu Büyükyıldız‘ın Cezayir Menekşesi kitabından alıntılar:

Yalnızca tutkunun varlığına inanan karşı konulmaz bir adam… Rüzgârına kapıldığı adamı elde etmeye kararlı büyüleyici bir kadın… Kar tanelerinin düştüğü yerde başlayan, yakıcı ve kural tanımayan bir aşk…

Kuzey Doğan, gri gözleri ve sert duruşuyla kadınları fethedip, mesleğinde fırtınalar estiren, hırslı ve korkusuz bir avukattı. Kalbini ısıtmayı hiç kimse başaramasa da, karanlık bir gecede gördüğü ışıltılı bakışlar soğuk duvarlarının ardında bir yangın başlatmıştı.

Güzelliği ve zekâsıyla herkesi kendine hayran bırakan Selin Soydan, âşık olduğu adamı baştan çıkarabilmek için yaptığı planların işe yarayacağını sanıyordu. Derinlerinde ne sakladığını bilmediği bir buz dağına çarptığında, korumaya çalıştığı iradesi de paramparça olmuştu.

Tutkunun ateşi ikisini de kavururken, Kuzey sahip olduğu kararlılığı ellerinde tutabilecek miydi? Tehlikelerle örülü geçmiş aralarına sızdığında, tutsak edilmiş duygular zincirlerinden kurtulup özgür kalabilecek miydi?

3.48/5 (50)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.