Çevremiz Geleceğimizdir-Ediz Hun

Ediz Hun’un Kitapları, Ediz Hun’un Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi Kitabının Konusu, Ediz Hun’un Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi Kitabından Sözler, Ediz Hun’un Kaleme Aldığı Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi Kitabı Hakkında Yorumu.

Ediz Hun’un Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi adlı kitabı Babıali Kültür Yayıncılığı tarafından yayımlandı.

Babıali Kültür Yayıncılığı’ndan çıkan Ediz Hun’un Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi kitabı 160 sayfadır.

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan Ediz Hun, gençlerin elinden düşüremeyeceği bir rehber kitap olacak Çevremiz Geleceğimizdir kitabını yayımladı.

Ediz Hun’un Çevremiz Geleceğimizdir Gençlerin Çevre Rehberi kitabından alıntılar:

Bu kitap doğanın korunması, denizler, göller, ormanlar ve benzeri doğal güzelliklerimiz, erozyonla mücadele, yenilenebilir enerji kaynakları, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı, hava, su ve toprağın önemi, geri dönüşüm, küresel ısınmaya karşı alınabilecek tedbirler, kirliliğin önüne geçme yöntemleri gibi konularda çok faydalı bilgiler sunuyor.cevremiz Gelecegimizdir Ediz Hun

Derslerinize de faydalı olacağını düşündüğüm bu kitabı çevreye verdiğiniz değerin bir göstergesi olarak elinizden hiç düşürmemenizi diliyorum.

Ediz Hun’un kaleminden gençler için çevre rehberi.

3.4/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.