Ceset Replikleri

Sonu Sürprizle Biten Şaşırtan Esrarengiz Filmler, Ceset Filminden Replikler, Ceset Filmi En Güzel Replikleri, 2012 Ceset Filmi İzle, ‘El Cuerpo Filmi Replikleri.

Ceset; orijinal adı ”El cuerpo” olan 2012 yapımı İspanyol filmi. İspanyol yönetmen Oriol Paulo imzasını taşıyan Ceset filmi kurgu olarak müthiş. Filmde hep bir merak öğesi uyandırılmış ve filmin sonu ise kimsenin beklemediği bir şekilde bağlanmış. Merak öğesi uyandıran filmlerin genelde sonu saçma bir şekilde bağlanır. Fakat bu filmin sonu müthiş. Filmin yönetmeni Oriol Paulo ayrıca filmin senaristlerinden diğer senarist ise Lara Sendim. Film ayrıca bir yarışmada aday olmuştur.

Filmin başrollerinde Jose Coronado, Hugo Silva, Belén Rueda ve Aura Garrido oynamaktadır.

Jose Coronado komiser Jaime Pena karakterini, Belen Rueda zengin bir kadın olan Mayka Villaverde, Hugo Silva da Mayka Villaverde’nin kocası Alex Ulloa ve Aura Garrido ise Alex Ulloa’nın sevgilisi Carla’yı canlandırmaktadır.

Mayka Villaverde’nin öldüğü günün gecesinde morgdan ceseti kaybolur. Olayı gören tek kişi ise morg görevlisidir o da olayın şoku ile kaçarken trafik kazası geçirir ve bilinci yerinde değildir. Bu olayın ardından müfettiş Jaime Pena cesetin niçin kaçırıldığı araştırmak ve Mayka Villaverde’nin kocası Alex Ulloa’dan bilgi almak için karakola çağırır. Daha sonra ilginç olaylar birbirine takip etmeye başlar.

Gerilimin ve merak öğesinin hiç düşmediği İspanyol yapımı ‘’Ceset’’ filminden replikler:

Mayka: Seninle evlenmek istemiyorum Alex.
Alex: Ne demek şimdi bu?
Mayka: Bu şekilde olmaz.
Alex: Tüm ailem burada. Mayka, lütfen…
Mayka: Tatlım! Elbette kabul ediyorum.

Alex: Mayka yenilmez olduğunu düşünürdü. Belki de ona zarar veren şey buydu.ceset filminden replikler

Doktor Silvia: Adli Tıp’ta bir kaide vardır. Her ölüm aksi ispatlanana dek bir cinayettir.

Jaime: Karısından söz ediş şekli beni şaşırttı. Hiç tereddüt etmeden ondan mazide kalmış gibi bahsetti. Ruth birkaç yıl önce vefat etti ve halen ondan hayattaymış gibi bahsediyorum.

Alex: Bu gece hiçbir şey olmadı, bir tesadüftü.

Jaime: Tik tak.

2.88/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.