Celile-Neşe Doster

Neşe Doster’in Celile Kitabını Oku, Neşe Doster’in Celile Romanının Konusu, Neşe Doster’in Celile Kitabından Alıntılar, Yazar Neşe Doster’in Celile Kitabı Hakkında Neşe Doster’in Celile Kitabından Sözler, Neşe Doster’in Celile Kitabı Hakkında bilgiler sitemizde.

Neşe Doster’in Destek Yayınları’ndan çıkan Celile kitabı 192 sayfadan oluşmaktadır.

Neşe Doster’in Celile Konusu. Gerçek Gündem yazarlarından Neşe Doster, dördüncü kitabında stanbul’da doğan, Halep’te büyüyen, Beyrut’ta okuyan bir genç kadın olan Celile’nin aşkını yazdı. Romanda, aşk, ayrılık ve geleneksel baskılarla örülü yaşam öyküsünü anlatılmakta. Ayrıca az gelişmiş toplumlarda kadına reva görülen ve dünden bugüne çok da değişmeyen erkek egemen bakışın gölgesinde yaşananlar özetlenmektedir.

Neşe Doster’in Destek Yayınları tarafından yayımlanan Celile kitabından alıntılar, sözler:Celile Oku Nese Doster

Celile’nin evi, anılarıyla doluydu… 55 yıllık eşi Dr. Müfid Ekdal, büyük aşkı ve sonsuz sevdasıydı… Suriye, özellikle de Halep, eskiyen ve yitip giden yüzüne rağmen eskimeyen hasretiydi… Yaşamöyküsünün ayrıntıları, önümüze açılan derin ve ayrıntılı bir serüvendi… O halde kimdi Celile Selahiye Ekdal? Bu kitap, tüm bu sorulara yanıt aradı. Bu kitaptaki Celile ile tanıdığımız ve tanıştığımız Celile Hanım arasında çok fark yok, ama çok ayrıntı var.

Halep’ten İstanbul’a bir ömür, bir devir, bir kadın.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.