Celil Hekimoğlu Sözleri

Celil Hekimoğlu’nun Hayatı, Celil Hekimoğlu’nun Trabzonspor İle İlgili Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Futbol Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Spor Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Trabzonspor Hakkındaki Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Şampiyonluk Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Fenerbahçe İle İlgili Sözleri, Celil Hekimoğlu’nun Biyografisi, Celil Hekimoğlu’nun Resimleri, Celil Hekimoğlu’nun Yaşı, Celil Hekimoğlu’nun Memleketi, Celil Hekimoğlu’nun Hakkında Bilgiler.

Celil Hekimoğlu’nun sözlerine yer vermeden önce kısaca Celil Hekimoğlu kimdir tanıyalım.

Celil Hekimoğlu 1964 yılında Trabzon’da yaşıyor. Celil Hekimoğlu Trabzon’da faaliyet gösteren ve ihracatta Türkiye ilk 500’ü içinde olan Hekimoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Celil Hekimoğlu Trabzonspor’da Sadri Şener döneminde altyapı ve amatör branşlar sorumlusu olarak 2 yıl görev yapmıştı.

Celil Hekimoğlu’nun hayatından kısaca bahsettikten sonra şimdi sıra da Celil Hekimoğlu’nun sözlerini paylaşmakta.

Trabzonspor başkan adaylarından olan Celil Hekimoğlu’nun sözleri:

Trabzonspor, 2010-2011’in şampiyonudur. Fenerbahçe o sezon şike yapmıştır. Bu gerçeği kimse değiştiremez. Yapılan belgelenmiştir, cezalandırılmıştır. Ancak daha sonra oluşturulan suni gündemle kurulan mahkeme bir ilke imza atılmıştır. Hukuk tarihinde ilk kez Yargıtay tarafından verilen bir karar yerelde bozuldu. Bu olay tarihe kara leke olarak geçmiştir. O sezonu ve sonrasını unutmayacağız, unutturmayacağız. Seçildiğimiz taktirde hem yeni hukuki kapıları aralayacak, hem de yeni şampiyonluklar kovalayacağız. Trabzonspor son yıllarda çok kavgacı bir kimliğe büründü, sempatisini kaybetti. Önce kendi camiamızla sonra tüm Türk spor camiasıyla kucaklaşarak sporun ve futbolun özü olduğuna inandığımız sevgi ve centilmenlik anlayışını yeniden hakim kılmak istiyoruz.

Transfer politikamız baştan aşağıya yanlış. Bu yönetim döneminde sürekli teknik adam değişti, sayısız futbolcu gitti geldi. Gelip daha forma giymeden, aynı transfer döneminde başka kulüplere giden futbolcular söz konusu. Üstelik buna karşılık ortada sportif bir başarı da yok. Büyük paralar harcamış ama geleceğe, başarıya değil, günü kurtarmaya, daha da vahimi felakete yatırım yapılmış. Biz işi bitmiş değil, o şerefli formayı giymekten gurur duyan, her zerresini teriyle ıslatan gerçek yıldızları bünyemize katacağız ve üreteceğiz.

Trabzonspor ilk 5 şampiyonluğunu Trabzon’dan yönetilerek, kendine özgü anlayışıyla kazandı. Sonra bu temel üzerine oluşan doğrularla diğer başarılar geldi. 7 şampiyonluktaki ortak felsefe Trabzonspor Modeli’ne sahip çıkmaktı. Şu anda bu anlayıştan uzaklaştığımızı görüyoruz. Elbette Trabzonspor dünya kulübüdür, önemli oyuncular da transfer edecektir ancak kendi kaynaklarını kurutarak, oraya arkasını dönerek başarıya ulaşamaz. Trabzonspor’un geleneğini, geleceğin başarı halkasında en önemli unsur olarak görüyoruz.

Transfer odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde değilim Çözüm önerimiz transfer olmamalı.

Biz tekrar tüm Türkiye’ye Trabzonspor’un gülen yüzünü göstereceğiz. Ev sahipliğini, hoşgörüsünü… Trabzonspor bu kara bulutları dağıtacak. Tüm ihtilaflı konuları çözeceğiz. Fenerbahçe ile sorunumuz var. Fenerbahçe’yi Trabzon’da konuk edeceğiz. Celil Hekimoglu resimleri SozleriBu kavgaları kaldıracağız. Bu böyle gitmez; belki biraz risk alacağım, ama Trabzonspor taraftarı centilmendir. Biz tekrar sahaya döneceğiz. Tekrar spor yapacağız.

İstanbul’da bir pilot takım kuracağız. Trabzonspor TV’ye kuracağız. TS cluplar tükenmiş durumda. Ürünler kötü, formalar çok sıradan. 100 forma satan mağazalar, şu anda 5 bin forma satamıyor. Artık taraftarlar forma almıyor. Tribün geliri dibe vurdu. Taraftar maça gitmiyor. Yapacak çok şey var. Biz bunları arttıracağız. Bunları yaparken de takımımız mutlaka şampiyonluk yarışında olacak.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.