Cehennemde Bir Gün-Senai Demirci

Cehennemde Bir Gün Kitabının Yazarı Kimdir, Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün Kitabını Oku, Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün Kitabı Kaç Sayfadır, Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün Kitabından Sözler, Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün Kitabının Konusu, Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün Kitabı Hakkında.

Senai Demirci’nin Lore Kitap tarafından yayımlanan Cehennemde Bir Gün kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır.

Senai Demirci’nin Cehennemde Bir Gün kitabından alıntılar:

Adam kendini bir yolun başında buldu. Köpeğini de yanına alıp yürümeye başladı. Nereye varacaklarını bilmiyorlardı. Yol da bitmek bilmiyordu. Yoruldular, çok susadılar. Karşılarına görkemli bir bina çıktı. Kapıyı güzel bir kadın açtı. İçeride sular çağıldıyordu. Yüzüne tatlı bir serinlik vurdu adamın “Buyurun,” dedi güzel kadın, “istediğiniz kadar su içebilirsiniz!Cehennemde Bir Gun Senai Demirci

Senai Demirci, bu kitabında, biricik sahih kaynak Kur’ân’ın haberlerini kurgunun heyecanında mayalıyor. İnsanın ürpertilerine dokunuyor, korkularının kuytularına iniyor, hüzünlerinin gömleğini yırtıyor. İnsanın içinde gezdirdiği gizli coğrafyanın içinde geziniyor.

Acının kalbinden hayatın bileğine ateş taşırıyor. Cehennem ateşini avuçlarına koyuyor insanın. Yana yana gül olsun diye!

Yana yana gül olasın diye.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.