Cansu Dere Sözleri

Dizi, Sinema Oyuncusu, Manken, Sunucu Cansu Dere’nin Söylediği Sözler.

Birçok başarılı filmde ve dizide rol alan güzel oyuncu Cansu Dere, 14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da doğmuştur.

Birçok ünlü defileye katılmış olan Cansu Dere mankenliğin yanı sıra televizyon sunuculuğu, sinema ve dizi oyunculuğu yapmıştır.

Cansu Dere; Sıla, Son Osmanlı Yandım Ali, Ezel, Acı Aşk, Yahşi Batı, El Yazısı, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok başarılı yapımda rol almıştır.

179 cm boyundaki güzel oyuncu Cansu Dere hakkında biraz bahsettikten sonra şimdi röportajlarından olsun, söylediği sözlerden olsun güzel oyuncu Cansu Dere’nin sözlerini paylaşalım.

Cansu Dere’nin sözleri:

Annelik, sevme ve sorumluluk alma sanatıdır.

Ben öyle durup dururken ‘Bir çocuğum olmalı, anne olmalıyım’ diye düşünen, bunu arzulayan bir insan değilim. Kafam, duygularım öyle çalışmıyor. ‘Ne olursa olsun anne olmalıyım’dan çok, aile olmayı başarabilmek daha önemli benim için. Bunu başarabilmeyi isterim.

Çocukta cinsel istismar kabul edilemez, hoş görülemez, affedilemez. Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum.

Ben kendi seçimlerini yapabilen, hayatını yönlendirme fırsatı bulabilmiş, çocukluğunu çocuk olarak yaşayabilmiş bir insan olarak, canı yakılan her çocuktan özür dilemek istiyorum; ‘Biz büyükler üzülmenize, üzenlere engel olamıyoruz’ demek istiyorum.

Herkesle aynı olamam bu sefer hayatımda olan arkadaşlarıma, dostlarıma haksızlık gibi yapmış olurum. Yani herkesi çok sevemem ki o zaman gerçekten sevdiklerim ne olacak.cansu-dere-sozleri

Ben UNICEF’le çok küçük yaşımda tanıştım. Yurt dışında yaşıyor benim teyzem o zamanlar çocukluğumuzda tebrik kartlarının gidip geldiği bir dönemdi. O yüzden o zamanda beri kartı saklıyorum. Ailem de beni çok bilinçlendirmiş herhalde iyi bir şekilde anlatmış. Hala da satın alırım aslında bulduğum yerlerde. Artık çok göndermiyoruz tabi ki o devirler birazcık geçti maalesef ama hala da satın alırım. Galiba beş yaşında falandı UNICEF’le tanışmam.

3.24/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.