Büşra Yılmaz Kimdir

Ölüme Fısıldayan Adam, 4N1K Kitaplarının Yazarı Büşra Yılmaz Kimdir, Büşra Yılmaz’ın Yaşı, Büşra Yılmaz’ın Wattpad Hikayeleri, Büşra Yılmaz’ın Memleketi, Büşra Yılmaz’ın Kitapları, Büşra Yılmaz’ın Romanları, Büşra Yılmaz’ın Wattpad Kitapları, Büşra Yılmaz’ın Wattpad Yazıları İle İlgili Bilgileri Bu Yazımızda Bulabilirsiniz.

4N1K hikayesi ile dünyaca ünlü yazı paylaşım sitesi wattpad’ın en çok okunan Türk yazarları arasında yer alan ve 4N1K kitabı ile de çok satan kitaplar listesine girmiş Büşra Yılmaz’ın Hayatı:

Büşra Yılmaz 1993 yılında Tokat’ta doğdu.

Büşra Yılmaz İsmi Nasıl Konuldu?

Büşra Yılmaz isminin nasıl konduğu ile ilgili olarak şunları söylemektedir: ‘’Anneme göre doğduğum zamanlara Büşra ismi marjinal bir isimdi, kimse de yoktu.’’

Büşra Yılmaz lise eğitimini doğduğu şehir Tokat’ta tamamladı. Büşra Yılmaz Tokat Gazi Osman Paşa Lisesi’ni bitirerek lise eğitimini tamamlamıştır. Büşra Yılmaz Üniversite eğitimini ise Düzce Üniversitesi’nde Sosyal Hizmetler bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

4N1K Hikayesinin Yazarı Büşra Yılmaz Bir Wattpad Fenomeni Oldu.

Büşra Yılmaz’ın başarısı Wattpad’te ki yazıları ile başladı. Büşra Yılmaz ismini kitapseverler 4N1K adlı wattpad hikayesi tanıdı. Wattpad’ta büyük ilgi gören hikâyeleri ile bir anda gündeme geldi.

Büşra Yılmaz’ın Wattpad Hikayesi 4N1K Kitap Oldu.

Wattpad’in en çok okunan hikâyelerinden biri haline gelen 4N1K hikayesi kitap halinde okuyucularla buluştu.

4N1K hikayesi sayesinde Wattpad’in çok okunan yazarlarından biri olması ile 4N1K hikayesi Epsilon Yayınları tarafından yayımlandı. 4N1K kitabı Büşra Yılmaz’ın ilk kitabıdır.

Büşra Yılmaz’ın 2015 yılında Epsilon Yayınları’ndan çıkan 4N1K kitabı 488 sayfadan oluşmaktadır. Büşra Yılmaz’ın ikinci kitabı Ölüme Fısıldayan Adam yine ilk kitabı 4N1K gibi Epsilon Yayınları etiketi ile çıktı.

Büşra Yılmaz’ın Twitter Hesabı Nedir?

Büşra Yılmaz’ın Twitter hesabı @sosyalotaku

Sitemizde Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabını ve Ölüme Fısıldayan Adam kitabını bulabilirsiniz.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K Romanı Film Oldu.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı aynı adla sinemaya uyarlandı. 4N1K filminin konusu, oyuncularını, repliklerini ve film hakkında birçok bilgiyi sitemizde 4N1K Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Büşra Yılmaz’ın Kitapları:

4N1K

Ölüme Fısıldayan Adam

4.11/5 (44)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.