Büşra Küçük Kimdir

Makale, Hikaye, Şiir Gibi Yazıların Paylaşıldığı Dünyanın En Büyük Ücretsiz Bir Paylaşım Platform Olan Wattpad‘in En Çok Okunan Türk Yazarlarından Büşra Küçük Kimdir?

Büşra Küçük 1994 yılının Ocak ayında doğdu. Büşra Küçük wattpad’te yazı yazmaya liseyi bitirdikten sonra başladı.

Büşra Küçük üniversiteyi Kocaeli Üniversitesi’ni bitirerek tamamladı. Büşra Küçük, Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden mezun oldu.

Ücretsiz kitap paylaşım sitesi olan Wattpad’te yazdığı Kötü Çocuk hikayesi bir anda Wattpad’in en çok beğenilenleri ve okunanları arasına girdi.

busra kucuk kimdirBüşra Küçük ismini kitapseverler Wattpad’te yazmış olduğu Kötü Çocuk hikayesi ile tanıdı. Kötü Çocuk romanı bir anda genç yazar Büşra Küçük’ü Wattpad’in en çok tanınan yazarları arasına soktu.

Büşra Küçük,  Kötü Çocuk serisi ile wattpad’in en çok beğenilen yazarları arasında kendine yer buldu.

Büşra Küçük Kötü Çocuk adlı seri kitabı ile milyonlarca Türk okuyucuya ulaştı.

Büşra Küçük, Kocaeli Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler öğrencisidir. Yazmış olduğu Kötü Çocuk serisi ile Wattpad fenomenleri arasında yer aldı.

Wattpad’in en çok okunan hikayeleri arasına giren Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk romanı Ephesus Yayınları aracılığı ile kitap oldu.

Büşra Küçük, Kötü Çocuk adlı hikayesinin kapak resmini internetten bulduğu Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın fotoğrafı koydu.  İşin en ilginç yanı ise Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın bu olaydan hiç haberi olmamasıdır. Vini Uehara’nın bu olaydan haber olmasının hikayesi de şöyledir; Türk giyim markası Vini Uehara’ya bir mail atar. E-mail de şöyle der: ”Milyonlarca hayranınız, sizinle tanışmak için sizi İstanbul’a bekliyor.”

Bu e-mail’den sonra Vini Uehara Türkiye geniş bir hayran kitlesinin olduğunu öğrenir. Vini Uehara Türkiye’ye gelerek Büşra Küçük ile tanışır. Vini Uehara, Türkiye de geniş bir hayran kitlesi ile karşılaşır.

Büşra Küçük şimdiye kadar birçok roman yazmıştır. Büşra Küçük yazmış olduğu romanları hikâyeleri paylaşım sitesi Wattpad’e yüklemiştir.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının kahramanları Kayla ve onu çok aşırı seven Meriç Tuna’dır.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabı Sinemaya Uyarlandı.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk romanı aynı adla sinemaya uyarlandı. Kötü Çocuk filmi 20 Ocak 2017 tarihinde vizyona girdi.

Kötü Çocuk filminin oyuncularını, konusunu, repliklerini, film hakkında bilgileri sitemizde Kötü Çocuk Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Büşra Küçük’ün Kitapları:

Kötü Çocuk 1

Kötü Çocuk 2

Kötü Çocuk 3

Bir, İki, Üç, Sen

3.44/5 (77)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.