Burcu Büyükyıldız Kimdir

Bir Günah Gibi, Çilek Mevsimi, Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitaplarının Yazarı Burcu Büyükyıldız Kimdir?

Dünyaca ünlü roman, hikaye, kitap paylaşım sitesi wattpad’in en çok okunan yazarlarından biri olan Burcu Büyükyıldız’ın hayatını, eserlerini, kitaplarını, wattpad hikayeleri hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşacağız.

Burcu Büyükyıldız, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Burcu Büyükyıldız üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nden aldı. Burcu BüyükyıldızYıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirerek üniversite eğitimini tamamladı.

Genç yazar Burcu Büyükyıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra özel sektördeki profesyonel kariyerine devam etti. Burcu Büyükyıldız 2011 yılında evlendi.

Bir Wattpad Fenomeni Burcu Büyükyıldız

Burcu Büyükyıldız küçük yaşlardan beri yazmış olduğu hikayelerini wattpad adlı dünyanın en büyük yazı paylaşım sitesinde 2012 yılında yayımlamaya başladı. Kısa sürede wattpad’in en çok okunan yazarlarından biri oldu. Burcu Büyükyıldız’ın wattpad hikayeleri milyonlarca kişi tarafından okunmaya başlandı. Burcu Büyükyıldız artık bir wattpad fenomeni haline geldi.

Wattpad Yazarı Burcu Büyükyıldız’ın Wattpad Hikayeleri Kitap Oldu.

Wattpad’taki başarılarından sonra Burcu Büyükyıldız’ın wattpad öyküleri kitap haliyle okuyucularla buluştu.

Burcu Büyükyıldız’ın Çilek Mevsimi, Bir Günah Gibi, Aşk Her Şeyi Affeder Mi? kitapları kitapseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? romanı yazarın en çok satan romanları arasındadır. Genç yazarlardan biri olan Burcu Büyükyıldız’ın kaleme aldığı kitaplar kitapseverler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Wattpad‘in en çok sevilen yazarlarından olan ve hikayeleri milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen yazarlarından biri olan Burcu Büyükyıldız’ın yayımlanmış romanları sadece Burcu Büyükyıldız’ın hayranları tarafından değil kitapseverler tarafından beğenilmektedir.Burcu Buyukyildiz Kimdir

Ayrıca Wattpad‘in genç yazarlarından Burcu Büyükyıldız’ın yayımlanmış kitaplarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Burcu Büyükyıldız’ın Kitapları:

Çilek Mevsimi

Bir Günah Gibi

Aşk Her Şeyi Affeder Mi?

Cezayir Menekşesi

3.16/5 (25)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.