Bu Ayrılık Da Benden Olsun-Uğur Gökbulut

Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabından Sözler,  Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabının Yazarı Kimdir, Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabını Oku, Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabının Konusu, Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabından Resimli Sözler Alıntılar, Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabının Özeti, Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun Kitabı Hakkında.

Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun kitabı Destek Yayınları tarafından yayımlandı.

Destek Yayınları’ndan 2015 yılında çıkan Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun kitabı 168 sayfadır.

Uğur Gökbulut’un Bu Ayrılık Da Benden Olsun kitabından alıntılar:

Sustuğum şeyler var, hiç konuşmadıklarım… İçinde kaybolduğum şehirler ve içimde kaybolup giden insanlar var… Eskisi kadar kafama takmasam da bazı şeyleri, yine de içimin almadığı haksızlıklar var! Hak ettiklerimle vazgeçtiklerimi ayırdığım günden bu yana, solumu sevdiklerime, yolumu ise Allah’a bıraktım… O ki; varacağım yeri de, duracağım yeri de benden daha iyi bilir…

Soğumuş bir yüreği, hiç bir özür ısıtamaz.

Bazı duyguların kelime karşılığını kitaplarda bulamazsın anlamını öğrenmek istiyorsan, yaşayanlara soracaksın.

Bu Ayrilik Da Benden Olsun kitap Ugur GokbulutCümleler hafit kalıyor yaşadıklarımın ağırlığı karşısında. İşte bu yüzden susmak; bu aralar en çok kullandığım iletişim şekli.

Bazıları yaşadıkları mutsuzlukların ve pişmanlıkların sebebi için, ne yaşadıklarından önce kime ne yaşattıklarına baksın. Vah’larından önce, aldıkları ah’ları sorgulasın.

Anladım ki insanlar yaptıkları fedakarlıklardan değil, onlara karşılık görememekten yorulurmuş. Ve insanlar; bekledikleri yerden değil hiç beklemedikleri yerden vurulurmuş.

3.82/5 (50)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.