Bitmeyen Aşk-Pınar Kür

Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk Kitabını Oku, Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk Kitabı Alıntı, Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk Kitabından Sözler, Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk Kitabının Konusu, Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk Kitabı Hakkında.

Pınar Kür’ün Bitmeyen Aşk kitabından alıntılar:

Nilgüne göre, Sinana göre ve tarafsız, üçüncü bir göz olarak, yazara göre aşk bambaşka… Türün alışıldık örneklerine hiç benzemiyor Bitmeyen Aşk. Hem şiddetli duygu fırtınalarını hem de yarattığı sarsıntıların insan yaşamını nasıl yapılandırdığını bir potada eritiyor. Türk edebiyatının usta kalemi Pınar Kür, bu ruh durumunu bütün boyutlarıyla ele alırken, okuru da bir dördüncü göz olarak işin içine katıyor.

Ve mutluluk ne güzel, ne karşı konulmaz bir şey… İnsan her şeyi oluruna bırakabildiği anda.

Nedir aşk? Bir mucize mi, aklın kişiye bir oyunu mu? Nasıl bir afyondur ki insan, mantığın kalelerini bir anda yerle bir edip âşık olunanın ardından sersem ve serseri bir yaprak gibi savrulur? Bir kara büyü müdür? Yoksa yalnızca bir ihtiyaç mı?Bitmeyen Ask

Güldün sonra… Sanki dün ayrılmışız gibi… Evet, dün ayrılmıştık.

Susuzluk gibi bir şey beklemek… Açlık gibi… Güneşin kızgınlaştırdığı bir kayanın üzerindeki kertenkele gibi huzursuz ve hazırlıklı.

3/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.